Tuka osvojio zlatnu medalju, Pezer bronzani

Na Balkanskom prvenstvu u Turskoj nastupilo je devet takmičara iz Bosne i Hercegovine, od kojih je dvoje osvojilo medalje – Amel Tuka i Mesud Pezer.

Amel Tuka je nastupio u trci na 800 metara na kojoj je osvojio zlatnu medalju, dok je u bacanju kugle Mesud Pezer bio treći, a Hamza Alić peti.

Nikolija Stanivuković osvojila je peto mjesto u skoku u vis sa preskočenih 173 centimetra.

Pobjednici u svojim kategorijama idu na Evropsko prvenstvo koje će se održati u Pragu od 6. do 8. marta.

(SC/mb)

Previous Centralnom svečanošću obilježen 22. rođendan 105. motorizovane brigade Armije RBiH
Next Svjetski uspjeh tešanjske Oaze u američkom Berkeley Springsu

N/FS BiH dijelit će letak navijačima: Protiv Izraela pokažimo da volimo domovinu

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine (N/FS BiH) za utakmicu “visokog rizika” protiv Izraela štampao je poseban letak koji će biti podijeljen navijačima koji 12. juna dođu na stadion “Bilino polje”

Gradsko vijeće Sarajeva krajem maja glasa o kandidaturi za utrku Formule E

Mediji su ranije izvijestili da je Sarajevo ušlo u uži krug kandidata za organizaciju utrke Formule E. Inicijativa je potekla od Banjalučanina Samira Cerića, koji više od četvrt stoljeća živi