Remi u Beču, gol Hajrovića (VIDEO)

Mešini Zmajevi pokazali karakter, remi u Beču za povratak samopouzdanja

Početnih 11….

U prijateljskoj fudbalskoj utakmici igranoj na stadionu Ernst-Happel u Beču selekcije Austrije i Bosne i Hercegovine su odigrale neriješeno 1:1.

U prvom poluvremenu domaćin je bio bolji, bolju igru Austrijanci su krunisali golom u 34. minuti. Strijelac je bio Mark Janko.

Odlično otvaramo drugo poluvrijeme. Minut 48., Muhamed Bešić asistira za Izeta Hajrovića koji dobrim udarcem s lijeve strane vrha šesnaesterca pogađa gol domaćina za izjednačenje i radost naših navijača kojih je bilo oko dvadeset hiljada na večeras punom stadionu. Do kraja su naši držali inicijativu ali nije bilo promjene rezultata. Selektor Baždarević je izvršio više izmjena, pružio priliku većini igrača. Vjerujemo da će odabrati najbolje za nastavak kvalifikacija i pohod na Euro u Francusku.

Previous Veliko priznanje za Zmaja: Emir Spahić najbolji stoper svijeta u 2015!
Next Reprezentativci nakon utakmice: Bilo je prelijepo, čovjek može samo uživati u ovakvim utakmicama

Sead Kolašinac: Ako ima neko ko misli da nećemo na Euro 2016, onda njemu nije mjesto u reprezentaciji

Još od kraja augusta prošle godine, kada je povrijedio ligamente koljena, Sead Kolašinac nije previše izlazio u javnost. Poručio je da će se vratiti još bolji, jači i kvalitetniji, a

Medunjanin: Želimo da odemo na Svjetsko prvenstvo 2018.

Haris Medunjanin, jedan je od reprezetativaca Bosne i Hercegovine koji u posljednje vrijeme igraju veoma dobro. I na pripremama za utakmicu sa Belgijom pokazuje veliku želju na treninzima, te bi

Amerikanci pišu: “Džanan Musa, bosanska senzacija – bez dileme najbolji igrač na turniru”

U španskoj Zaragozi se trenutno održava FIBA-ino Svjetsko prvenstvo za igrače ispod 17 godina, a naša reprezentacija će odmjeriti snage s Australijom u okviru osmine finala. Naša reprezentacija cilja visoko,