Begović o navijačima reprezentacije: Niko nema ono što imamo mi (VIDEO)

Da su bosanski navijači među najboljima to znamo odavno. Tome svjedoče i slike gradova širom Evrope i svijeta kada gostuje fudbalska nacionalna selekcija. Nije to samo navijanje…svaka utakmica reprezentacije je nacionalni praznik za sve bosanske patriote – to je puno više od fudbala i sporta.

O oduševljenosti navijačima govori i reprezentativni čuvar mreže, stameni Trebinjac Asmir Begović:

Navijači su još jednom bili fantastični, hvala vam na podršci, niko nema ono što imamo mi – poručio je Begović nakon utakmice odigrane sinoć u Beču. Podsjećamo, naša reprezentacija odigrala je 1:1 protiv domaćina. Nakon što smo gubili na poluvremenu, Hajrović je u nastavku sjajnim golom donio izjednačenje.

Kako je jučer bilo u Beču pred prijateljski susret reprezentacija Austrije i Bosne i Hercegovine pogledajte u sljedećim video klipovima…

(mb)

Previous U Dubaiju predstavljen projekt turističkog naselja u Trnovu
Next Kadetska košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine bolja od Hrvatske, Musa postigao 45 poena

Cliff Diving Svjetsko prvenstvo: Tri nove stanice, Mostar i ove godine među odabranima

Svjetsko prvenstvo se vraća sa osam uzbudljivih stanica širom planete u 12. sezoni. Naš Mostar će 6. put biti među domaćinima ovog atraktivnog takmičenja. Sa tri potpuno nove lokacije, najmlađom

Robert Prosinečki novi selektor fudbalske “A” reprezentacije Bosne i Hercegovine

Izvršni odbor NS/FSBiH jednoglasnom odlukom imenovao je  Roberta  Prosinečkog  za selektora „A“ reprezentacije Bosne i Hercegovine u narednom ciklusu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2020.godine, uključujući i takmičenje u Ligi

Košarka: Bosna i Hercegovina bolja od Švedske – 74:71

Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras je u Skenderiji slavila protiv Švedske rezultatom 74:71. Prvo poluvrijeme košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine otvorila je sjajno serijom od 6:0. Vrijedi istaći sjajno