Begović o navijačima reprezentacije: Niko nema ono što imamo mi (VIDEO)

Da su bosanski navijači među najboljima to znamo odavno. Tome svjedoče i slike gradova širom Evrope i svijeta kada gostuje fudbalska nacionalna selekcija. Nije to samo navijanje…svaka utakmica reprezentacije je nacionalni praznik za sve bosanske patriote – to je puno više od fudbala i sporta.

O oduševljenosti navijačima govori i reprezentativni čuvar mreže, stameni Trebinjac Asmir Begović:

Navijači su još jednom bili fantastični, hvala vam na podršci, niko nema ono što imamo mi – poručio je Begović nakon utakmice odigrane sinoć u Beču. Podsjećamo, naša reprezentacija odigrala je 1:1 protiv domaćina. Nakon što smo gubili na poluvremenu, Hajrović je u nastavku sjajnim golom donio izjednačenje.

Kako je jučer bilo u Beču pred prijateljski susret reprezentacija Austrije i Bosne i Hercegovine pogledajte u sljedećim video klipovima…

(mb)

Previous U Dubaiju predstavljen projekt turističkog naselja u Trnovu
Next Kadetska košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine bolja od Hrvatske, Musa postigao 45 poena

Bašić nakon što je savladao Wawrinku u polufinalu turnira u Sofiji: Velika pobjeda za mene

Bosanskohercegovački teniser Mirza Bašić plasirao se u finale pola miliona vrijednog ATP turnira u Sofiji, nakon što je danas ostvario najveću pobjedu u karijeri savladavši favorizovanog Švicarca Stana Wawrinku

Emir Spahić za Bild: Shvatio sam ko su mi istinski prijatelji

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Emir Spahić u izjavi za njemački Bild govorio je o teškim danima koje je doživio nakon incidenta na Bay Areni zbog kojeg je Bayer Leverkusen odlučio

Premijer liga Bosne i Hercegovine: Pobjeda Sarajeva u gradskom derbiju na Koševu

Fudbaleri Sarajeva ostvarili su veliku pobjedu protiv gradskog rivala Željezničara u 16. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine. U 117. vječitom derbiju, igranom danas na Olimpijskom stadionu “Asim Ferhatović