Veliki uspjeh: Njegoš Sikiraš MVP utakmice u Americi!

Kadetski reprezentativac naše države i jedan od najvećih talenata u Europi što se tiče 1999. godišta, Njegoš Sikiraš je odigrao sjajan meč na završnici Jordan Brand Classic Campa u New Yorku.
Sikiraš je na ovom meču ubacio čak 16 poena, imao 8 skokova i 1 blokadu za samo 16 minuta u igri. Na kraju su poraženi rezultatom 63:58, ali to ne mijenja zaista sjajan nastup našeg Sikiraša koji je na kraju proglašen za MVP –  u svom timu.
Jaylen Hoard je odabran na drugoj strani i ovo je zaista veliko priznanje za našeg Njegoša. Košarkaški savez Bosne i Hercegovine upućuje iskrene čestitke našem reprezentativcu na ovom velikom uspjehu.

(basket.ba)

Previous Goražde: Kreće izgradnja velike solarne elektrane
Next Posljednji ispraćaj ubijenih Vlaseničana

Aleksandra Samardžić osvojila bronzu na Evropskom U-21 prvenstvu u Mariboru

Bosanskohercegovačka džudistkinja Aleksandra Samardžić osvojila je bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu za takmičare do 21 godine, koje je održano u Mariboru. Samardžić je u kategoriji do 70 kg slavila tri

Belmin Mrkanović balkanskom zlatu na 5.000 dodao i srebro na 3.000 metara stipl

Na sinoć završenom 49. balkanskom juniorskom atletskom prvenstvu (U20) u rumunskom Cluju, takmičari Bosne i Hercegovine osvojili su i treću medalju pa se danas, s jednom zlatnom i dvije srebrene