Bosna bolja od Srbije: Zmajevi “skresali” krila Orlovima (Video)

Minifudbal reprezentacija Bosne i Hercegovine u ponedjeljak je s 2:0 savladala selekciju Srbije u 2. kolu grupne faze Evropskog prvenstva koje se igra u Češkoj.

Poslije visoke pobjede od 4:0 nad Italijom, naša reprezentacija trijumfom nad Srbijom osigurala je već plasman među 16 najboljih timova Starog kontinenta.

Bosna i Hercegovine do pobjede je stigla zahvaljujući golovima sjajnog Gorana Lovrinovića, a u posljednjem meču grupne faze naš nacionalni tim sastaje se sa Crnom Gorom, koja je jedna od najboljih evropskih selekcija.

Izvor: Faktor

Previous Obilježena godišnjica bitke za oslobađanje Mijatovića kose: Sjećanje na ratnog heroja Safeta Isovića i njegove saborce
Next Cilj rastjerati povratnike: Bez prava na bosanski jezik u RS-u (Video)

Lukavčanin Hamza Čajić odbranio titulu prvaka Evrope u karateu!

U Limasolu na Kipru održava se Evropsko prvenstvo za kadete i junioru u karateu na kojem Lukavčanin Hamza Čajić, član KBS “ORKKA” Lukavac, brani titulu prvaka Evrope koju je osvojio

Barbarez: Kolektivno jaka reprezentacija

Par dana nakon kvalifikacionog meča za SP između Grčke i Bosne i Hercegovine, koji je završen neriješno (1-1), ne prestaju komentari na utakmicu i sve ono što je bilo vezano

Sanjin Pehlivanović dvostruki evropski prvak u bilijaru

Mladi bosanskohercegovački igrač bilijara Sanjin Pehlivanović osvojio je dvije zlatne i jednu srebrenu medalju na jučer završenom evropskom prvenstvu u kategoriji do 17 godina u holandskom Leendeu. Na ovom sjajnom