Pobijedili i Hrvatsku: Mini fudbal reprezentacija Bosne i Hercegovine izborila plasman u četvrtfinale Eura (Video)

Mini fudbal reprezentacija Bosne i Hercegovine plasirala se u četvrtinu finala Evropskog prvenstva nakon što je večeras sa 2:0 savladala Hrvatsku. Ranije su Zmajevi istim rezultatom porazili i Srbiju.

Do trijumfa naša reprezentacija stigla je zahvaljujući golovima Robertla Đotle u 18. i Marina Jukića u 39. minuti utakmice.

Selekcija naše domovine tako se plasirala među osam najboljih timova Starog kontinenta, a protivnik u četvrtfinalu bit će im domaća reprezentacija Češke.

(Faktor/MiruhBosne)

Previous Islamska zajednica zbog političkih opstrukcija još nema ugovor s državom
Next TRZ Hadžići: Uskoro proizvodnja prvog bosanskog ručnog raketnog bacača, model RPG 7

Bilino Polje čeka 20. pobjedu reprezentacije Bosne i Hercegovine

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine kvalifikacije za Euro 2016. godine nastavlja na Bilinom Polju, omiljenom stadionu među navijačima Zmajeva. Na ovom stadionu koji je posljednjih sedmica pripreman za najvažniju utakmicu

Lukavčanin Hamza Čajić odbranio titulu prvaka Evrope u karateu!

U Limasolu na Kipru održava se Evropsko prvenstvo za kadete i junioru u karateu na kojem Lukavčanin Hamza Čajić, član KBS “ORKKA” Lukavac, brani titulu prvaka Evrope koju je osvojio

Zmajevi krenuli pobjednički u kvalifikacijama za Mundijal: Pobjeda nad Estonijom – 5:0

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine pobjedom je otvorila kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo koje se igra u Rusiji za dvije godine. Izabranici Mehmeda Baždarevića rutinski su pobijedili Estoniju rezultatom 5:0. Emir Spahić