Larisa Cerić zauzima 2. mjesto na Svjetskoj judo ranking listi

Bosanskohercegovačke judašica Larisa Cerić napredovala je na drugo mjesto Svjetske ranking liste u kategoriji +78kg.

Cerić je napredak ostvarila zahvaljujući odličnim rezultatima u ovoj sezoni, saopćeno je iz Judo saveza BiH.

Trofejna judašica u ovoj sezoni osvojila je treće mjesto na evropskom prvenstvu u Varšavi, drugo mjesto na Grand Prixu u Antaliji, treće mjesto na Grand Prixu u Dusseldorfu, te prvo mjesto na Evropa openu u Minsku.

(Agencije)

Previous Ni nakon 25 godina od ubistva Blaža Kraljevića i osam pripadnika HOS-a niko nije odgovarao za ovaj zločin
Next VODEĆI U GRUPI: Košarkaši Bosne i Hercegovine pobijedili Armence - 98:85 (Video)

Rijad Sadiku, kapiten kadetske selekcije: Pitaju da li bih igrao za reprezentacije Kosova ili Albanije, ali uvijek im isto odgovorim

Defanzivac Rijad Sadiku jučer je ušao u historiju bosanskohercegovačkog fudbala. Postao je prvi bosanskohercegovački nogometaš koji je dva puta ostvario plasman na Evropsko prvenstvo za kadete. Stoper Fudbalskog kluba Sarajevo

BOKS: Sandžaklija Muamer Hukić odbranio titulu svjetskog prvaka

Njemački bokser porijeklom iz Sjenice Marco Huck (Muamer Hukić) odbranio je u Hanoveru titulu prvaka svijeta u kruzer kategoriji. On je na poene 117:111, jednoglasnom odlukom sudija savladao aktuelnog prvaka

Tuka pobjednik utrke na mitingu u Italiji: Amelovo najbolje vrijeme ove sezone

Amel Tuka slavio je sinoć na mitingu u italijanskoj Brugneri u utrci na 800 metara s vremenom 1:44.80. Prvi put u sezoni Tuka je istrčao trku u vremenu ispod 1:45.