Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci osvojila bronzu na EP-u

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci osvojila je bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Poreču.

Izabranici selektora Mirze Hrustemovića u susretu za treće mjesto danas su pobijedili domaću selekciju Hrvatske sa 3:0 (25:21, 25:16, 25:18).

Bh. odbojkaši u polufinalu su nakon velike borbe u pet setova zaustavljeni od Rusije sa 3:2. Bio je to prvi poraz bh. tima od jedne evropske ekipe nakon 18 godina dominacije. U tom periodu reprezentacija BiH je osvojila čak devet uzastopnih titula evropskog prvaka.

Odbojkašima BiH, pored devet zlatnim odličja, to je druga evropska bronza, nakon što su prvu osvojili 1997. godine u Tallinu. U meču za titulu igrat će Rusija i Ukrajina, dok će se u ženskom finalu također sastati te dvije zemlje.

Previous Tvornici BNT Novi Travnik 300.000 KM za razvojne projekte - BNT razvija minobacač dugog dometa
Next Sanjin Pehlivanović: Mogu pobijediti svakog protivnika (Video)

Ljudskost ispred konkurencije: Samo je Amela prišla djevojci koja je pala na glavu

Na atletskom Svjetskom prvenstvu u Pekingu u kvalifikacionoj utrcu za žene na 1500 metara desila se prava drama.  Tokom utrke saplela se Britanka Laura Weightman i nezgodno pala udarivši glavom od stazu. Šokantna scena,

Olimpijske igre: Zastava Bosne i Hercegovine zavihorila se u Rio de Janeiru

Na trgu Međunarodne zone u Olimpijskom selu u Rio de Janeiru večeras se i službeno zavihorila zastava Bosne i Hercegovine. Gradonačelnica sela i brazilska košarkaška zvijezda Janeth Arcain poželjela je sportistima

Nakon finala košarkaškog Kupa Bosne i Hercegovine: Iz Laktaša zahvaljaju na sjajnom prijemu i velikodušnom gostoprimstvu

Igokea je u Sarajevu jučer odbranila pehar osvajača Kupa Bosne i Hercegovine pobjedom nad Bosnom, a domaća publika aplauzima je nagradila goste. Nakon srdačnog prijema jučer u Sarajevu, danas se