U Olimpijskom selu u Pyeongchangu jutros je uz melodiju himne na jarbol podignuta zastava Bosne i Hercegovine.

A na današnji dan prije 34 godine u Sarajevu su otvorene 14. zimske olimpijske igre, jedan od najznačajnijih događaja u historiji Bosne i Hercegovine.

Previous Bošnjaci Luksemburga kupili stan demobilisanom borcu Armije BiH
Next Andaluziju zamijenili Hercegovinom: Život ovdje je lijep, vjerujte mi! (VIDEO)

Cerić: Ponosna sam na moju drugu evropsku medalju

Najbolja bosanskohergovačka džudistkinja Larisa Cerić ovog vikenda osvojila je bronzanu madalju na Evropskom seniorskom prvenstvu u Varšavi. Članica Judo kluba Nippon iz Sarajeva, u kategoriji više od 78 kg u

Amerikanci pišu: “Džanan Musa, bosanska senzacija – bez dileme najbolji igrač na turniru”

U španskoj Zaragozi se trenutno održava FIBA-ino Svjetsko prvenstvo za igrače ispod 17 godina, a naša reprezentacija će odmjeriti snage s Australijom u okviru osmine finala. Naša reprezentacija cilja visoko,

VODEĆI U GRUPI: Košarkaši Bosne i Hercegovine pobijedili Armence – 98:85 (Video)

Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras je u sjajnom ambijentu u Skenderiji savladala selekciju Armenije u 3. kolu pretkvalifikacija za Svjetsko prvenstvo. Izabranici Duška Vujoševića slavili su rezultatom 98:85. Sjajno