Bosanskohercegovački karatista Ivan Klepić postao prvak Evrope!

Ivan Klepić, reprezentativac Bosne i Hercegovine, osvojio je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u karateu u Novom Sadu u kategoriji preko 84 kilograma, prenosi Anadolu Agency (AA).

Bh. karatista je u finalnoj borbi savladao Šahin Atamova Azerbejdžana. Prethodno u polufinalnoj borbi Klepić je bio bolji od Gruzijca Gogite Arkania.

Novi Sad: Bh. karatista Ivan Klepić postao prvak Evrope

Evropsko seniorsko karate prvenstvo, 53. po redu, održava se u Novom Sadu od 10. do 13. maja.

Previous U prvom krvartalu 2018. godine Tešanj izvezao 365 miliona KM
Next Mladi krompir iz Ljubuškog uskoro na tržištu zemalja EU-a i Rusije

Izgrađena nova sportska dvorana u Gornjem Vakufu

Novoizgrađena Sportska dvorana, kapaciteta 1.175 sjedećih mjesta, bit će otvorena 11. maja u Gornjem Vakufu-Uskoplju.  Ovim će biti završen jedan od najznačajnijih infrastrukturnih projekata u toj općini, vrijedan oko 2.100.000

Juniori Bosne i Hercegovine savladali Italiju i plasirali se u četvrtfinale!

Juniorska košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine je pobjedom nad Italijom izborila plaman u četvrtfinale Evropskog prvenstva! Naši mladići su protiv favorizovanog protivnika slavili rezultatom 72:59, i tako Bosni i Hercegovini

Damir Džumhur pobijedio trećeg igrača svijeta, Švicarca Wawrinku

Najbolji bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur (ATP 77.) pobijedio je u utorak na ATP turniru u Dubaiju drugog nosioca i trećeg igrača svijeta, Švicarca Stanislasa Wawrinku, sa 7:6, 6:3. Nakon pobjeda