Bosanskohercegovački karatista Ivan Klepić postao prvak Evrope!

Ivan Klepić, reprezentativac Bosne i Hercegovine, osvojio je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u karateu u Novom Sadu u kategoriji preko 84 kilograma, prenosi Anadolu Agency (AA).

Bh. karatista je u finalnoj borbi savladao Šahin Atamova Azerbejdžana. Prethodno u polufinalnoj borbi Klepić je bio bolji od Gruzijca Gogite Arkania.

Novi Sad: Bh. karatista Ivan Klepić postao prvak Evrope

Evropsko seniorsko karate prvenstvo, 53. po redu, održava se u Novom Sadu od 10. do 13. maja.

Previous U prvom krvartalu 2018. godine Tešanj izvezao 365 miliona KM
Next Mladi krompir iz Ljubuškog uskoro na tržištu zemalja EU-a i Rusije

Amel Tuka oborio lični rekord u disciplini 400 metara na atletskom mitingu u Centru “Safet Zajko”

Najbolji bh. atletičar Amel Tuka osvojio je prvo mjesto u utrci na 400 metara na atletskom mitingu, koji je jučer održan na atletskoj stazi u Centru „Safet Zajko“, a u

Mehmed Baždarević: Imamo kapacitet da eliminišemo Irce

‘Ja vjerujem u ove momke i vjerujem u plasman na Euro.’ Selektor Mehmed Baždarević prisustvovao je na žrijebu u Nyonu. Za Klix.ba kaže kako nije bilo lakih protivnika u dodatnim

Sarajevski bokser Edin Puhalo prvak Evrope u UBF verziji

Sarajevski bokser Edin Puhalo, alias Iron Puki, novi je prvak Evrope u UBF verziji, nakon što je sinoć u Minhenu nokautom pobijedio Vaclava Polaka, u prvoj rundi, prenosi NAP. Titulu Interkontinentalnog