Bosanski odbojkaši u polufinalu SP-a

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci savladala je Rusiju s 3:1 i plasirala se u polufinale Svjetskog prvenstva koje se igra u Holandiji.

Odbojkaši Bosne i Hercegovine dobili su prvi set rezultatom 25:13, u drugom su bili bolji s 25:20, dok su Rusi smanjili prednost selekcije Bosne i Hercegovine u trećem setu koji su dobili s 25:17.

Bosna i Hercegovina je u izjednačenom četvrtom setu pobjedu odnijela rezultatom 25:22.

U polufinalu SP-a trofejni bosanskohercegovački odbojkaši igrat će protiv selekcije Brazila.

Previous Kompanije iz Australije i S. Arabije zainteresovane za modernizaciju Olimpijskog stadiona „Asim Ferhatović Hase“
Next TACTICAL S - nova linija opreme za vojsku i policiju iz Tešanjskog Koteksa

MADE IN BOSNIA-387

Golubovi pismonoše: U Ratu su spašavali živote, danas se uzgajaju za takmičenja

Golubovi pismonoše, poznati i kao golubovi vojnici, kroz historiju su bili najbolji prijenosnici poruka na veće udaljenosti. Tako je bilo sve do pojave savremenih komunikacijskih uređaja. Prenosili su pisma, informacije,

SANDŽAK

Mundijal – Sandžak navija za Maroko

Ljubitelji fudbala u Novom Pazaru, najvećem gradu srbijanske regije Sandžak, izvjesili su zastavu Maroka čime su jasno pokazali za koga navijaju u polufinalnim utakmicama Svjetskog prvenstva u Kataru, javlja AA.

Nogometašice primjer fudbalerima: „Napravile smo dobar rezultat i cure su pokazale kako se bori za ovaj grb i ovu državu“

Ženska „A“ reprezentacija Bosne i Hercegovine remizirala je danas 1:1 u Zenici sa Slovenijom u utakmici drugog kola grupe B4 UEFA Lige nacija. Nakon utakmice selektorka Samira Hurem je izjavila: