Bosanski odbojkaši u polufinalu SP-a

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci savladala je Rusiju s 3:1 i plasirala se u polufinale Svjetskog prvenstva koje se igra u Holandiji.

Odbojkaši Bosne i Hercegovine dobili su prvi set rezultatom 25:13, u drugom su bili bolji s 25:20, dok su Rusi smanjili prednost selekcije Bosne i Hercegovine u trećem setu koji su dobili s 25:17.

Bosna i Hercegovina je u izjednačenom četvrtom setu pobjedu odnijela rezultatom 25:22.

U polufinalu SP-a trofejni bosanskohercegovački odbojkaši igrat će protiv selekcije Brazila.

Previous Kompanije iz Australije i S. Arabije zainteresovane za modernizaciju Olimpijskog stadiona „Asim Ferhatović Hase“
Next TACTICAL S - nova linija opreme za vojsku i policiju iz Tešanjskog Koteksa

Peticija za povratak Veleža pod Bijeli brijeg

Peticija će poput štafete obići sve kontinente  – “Crvena noć” traži povratak Veleža u svoj dom pod Bijelim brijegom! U gradu Louisville-u u američkoj državi Kentucky, 04. aprila ove godine

„U-17“ REPREZENTATIVCI BOSNE I HERCEGOVINE SE PLASIRALI NA EVROPSKO PRVENSTVO

Nekoliko puta bh. kadeti koje sa klupe predvodi selektor Sakib Malkočević bili su nadomak plasmana na Evropsko prvenstvo, ali je uspijeh do sada uvijek izmicao. Ipak ova sezona je donijela

Damir Džumhur u 3. kolu Roland Garrosa

Damir Džumhur je u 2. kolu Roland Garrosa sa 3:1 bio bolji od Kipranina Marcosa Baghdatisa. Odličan meč je odigrao naš najbolji teniser i zasluženo se plasirao dalje. U 1.