Bosanski odbojkaši u polufinalu SP-a

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci savladala je Rusiju s 3:1 i plasirala se u polufinale Svjetskog prvenstva koje se igra u Holandiji.

Odbojkaši Bosne i Hercegovine dobili su prvi set rezultatom 25:13, u drugom su bili bolji s 25:20, dok su Rusi smanjili prednost selekcije Bosne i Hercegovine u trećem setu koji su dobili s 25:17.

Bosna i Hercegovina je u izjednačenom četvrtom setu pobjedu odnijela rezultatom 25:22.

U polufinalu SP-a trofejni bosanskohercegovački odbojkaši igrat će protiv selekcije Brazila.

Previous Kompanije iz Australije i S. Arabije zainteresovane za modernizaciju Olimpijskog stadiona „Asim Ferhatović Hase“
Next TACTICAL S - nova linija opreme za vojsku i policiju iz Tešanjskog Koteksa

Zlatna medalja za Pezera i čekirana karta za Svjetsko prvenstvo u Londonu

U španskoj Gran Canariji upravo je završen Evropski bacački kup na kojem su nastupili bh. predstavnici, Mesud Pezer i Dejan Mileusnić. Mileusnić je jučer nastupio i zauzeo petnaestu poziciju. Finalista

Srebrenica: Vedad Ibišević donirao sportsku opremu za FK Guber i FK Jadar

Jučer su u Srebrenici predstavnici FK Guber iz Srebrenice i FK Jadra iz Nove Kasabe preuzeli lopte i kopačke koje je darovao bosanskohercegovački reprezentivac Vedad Ibišević. Predstavnici klubova zahvalili su