Bosanski odbojkaši u polufinalu SP-a

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci savladala je Rusiju s 3:1 i plasirala se u polufinale Svjetskog prvenstva koje se igra u Holandiji.

Odbojkaši Bosne i Hercegovine dobili su prvi set rezultatom 25:13, u drugom su bili bolji s 25:20, dok su Rusi smanjili prednost selekcije Bosne i Hercegovine u trećem setu koji su dobili s 25:17.

Bosna i Hercegovina je u izjednačenom četvrtom setu pobjedu odnijela rezultatom 25:22.

U polufinalu SP-a trofejni bosanskohercegovački odbojkaši igrat će protiv selekcije Brazila.

Previous Kompanije iz Australije i S. Arabije zainteresovane za modernizaciju Olimpijskog stadiona „Asim Ferhatović Hase“
Next TACTICAL S - nova linija opreme za vojsku i policiju iz Tešanjskog Koteksa

Juniori pobjedom počeli kvalifikacije – 2:0 protiv Francuske

Juniorski reprezentativci Bosne i Hercegovine  danas su u francuskom gradu Romorantin protiv domaće selekcije odigrali meč prvog kola grupe 5 elitnog kruga kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Mladi Zmajevi su ostvarili

Fahrudin Adilović kadetski evropski klupski prvak u teakwandou

Fahrudin Adilović, član TKD Bosna Visoko kadetski je evropski klupski prvak do 57 kg. Na evropskom prvenstvu u Zagrebu sjajni bosanskohercegovački predstavnik zabilježio je sjajne nastupe, tri pobjede i zasluženo

Hasić i Demirović, nove uzdanice Zmajeva: Poziv u reprezentaciju ostvarenje sna

Zmajevi odradili trening u TK FK Sarajevo u Butmiru u sklopu priprema za utakmice Bosne i Hercegovine s Iranom (prijateljska) te Nizozemskom i Italijom (Liga nacija A) Ajdin Hasić je