Željezničar i Sarajevo na Grbavici remizirali 2:2

Željezničar i Sarajevo su večeras na stadionu Grbavica u 116. ligaškom sarajevskom derbiju igrali neriješeno 2:2, javlja Anadolu Agency (AA).

Sarajevo je povelo u 15. minuti, a strijelac je bio Benjamin Tatar.

U 22. minuti Željezničar je stigao do poravnanja preko Zajmovića. Čujurić je uposlio Pavića, a njegov centaršut s lijeve strane dolazi do Zajmovića koji je pogodio za 1:1.

Gosti su u 39. minuti preko Rahmanović poveli sa 2:1, što je bio u rezultat prvog poluvremena.

Željezničar je u 73. minuti uspio poravnati rezultat. Blagojević je centrirao s desne strane, a Zajmović je bio najviši u skoku i pogodio za 2:2.

Do kraja meča je bilo još nekoliko izglednih prilika na obje strane, ali bez golova, pa su gradski rivali podijelili bodove.

Previous Kvalifikacije za EP: Odbojkašice Bosne i Hercegovine nakon preokreta savladale Rumuniju
Next Rukotvorine: Bosanska tradicija, ljepota i rad: Izložba "Ćilimi i žene, Bosfam 2018"

Svjetska cliff diving elita doputovala u Mostar Titovim avionom

U grad na Neretvi stigli su skakači i skakačice Red Bull Cliff Diving Svjetskog prvenstva, koji će u subotu 28. augusta po šesti put prirediti spektakl na Starom mostu. Na mostarski

Slovenački reprezentativac: Želimo izbjeći Bosnu i Hercegovinu, obje utakmice bi bile gostujuće

Izabranici Mehmeda Baždarevića u nedjelju će saznati koja će reprezentacija biti posljednja prepreka u borbi za plasman na Evropsko prvenstvo u Francuskoj. Naš nacionalni tim u Nyonu će biti nosioc

Fudbaleri engleskih velikana u dresu komšija – majke talentovanih igrača porijeklom iz Sarajeva i N. Pazara

Luis Zečević–John ( Arsenal) i Edward Ibrović–Fletcher (Manchester United), novi su igrači kadetske reprezentacija Srbije (U16) . „Razgovori koje sam vodio prethodnih sedmica u vezi sa njihovim dolaskom na moje veliko zadovoljstvo uspješno su