Odlično se zabavljali u glavnom gradu: Navijači S. Irske pjevali Sarajevu (VIDEO)

Bosna i Hercegovina je sinoć na Grbavici u Sarajevu savladala Sjevernu Irsku rezultatom 2:0. Pored dobre igre naših fudbalera i osvojena nova tri boda u takmičenju Liga nacija, na tribinama je također sve bilo na nivou.

Uz navijače Bosne i Hercegovine, svoj show na prepunom stadionu imali su i gosti koji su pjevali u čast glavnog bosanskog grada u kojem su se odlično zabavljali prethodnih dana…

(MiruhBosne)
Previous Hercegovački vinari "trljaju ruke" nakon uspješne godine
Next Čoviću stigla ekspresna odbijenica iz Sarajeva, ali i SAD-a: Zahtjev za hitne izmjene izbornog zakona osuđen kao ucjena

Bosanski takmičari osvojili 15 medalja na Evropskom klupskom prvenstvu u taekwondou

Na 8. otvorenom evropskom klupskom prvenstvu u taekwondou, koje se održano u Zagrebu, bosanskohercegovački takmičari osvojili su 15 medalja. Bosnu i Hercegovinu je na ovom takmičenju predstavljalo 28 takmičara iz

Očekuje nas bitna utakmica u kojoj moramo pobijediti i osvojiti nova tri boda

Večeras je na stadionu „Bilino polje“ u Zenici održana službena press konferencija reprezentacije Bosne i Hercegovine uoči utakmice sa Luksemburgom. Predstavnicima medija su se obratili selektor Faruk Hadžibegić i kapiten

Fudbal: Kadeti Bosne i Hercegovine treći put na Evropskom prvenstvu!

Kadetski reprezentativci Bosne i Hercegovine pobijedili su danas u Bad Waltersdorfu Dansku sa 1:0 i tako ostvarili plasman na Evropsko prvenstvo. Ovo je treći put uzastopno da „U-17“ selekcija