FLYBOSNIA naručuje dodatne avione; do 2023. planiraju flotu od osam aviona

FLYBOSNIA naručuje dodatne avione; do 2023. planiraju flotu od osam aviona

 

Iz aviokompanije FLYBOSNIA  objavljuju da je ta kompanija potpisala pismo namjere za dodatna tri aviona  Airbus A319, koji će se postepeno isporučivati u narednim kvartalima.

Ovi avioni će omogućiti FLYBOSNIA-i da progresivno proširuje pokrivenost destinacija dok gradi planiranu flotu od osam aviona do 2023. godine.

“Postigli smo značajan napredak u potvrđivanju aerodromskih slotova u pripremi za predstojeće pokretanje redovnih letova, a takođe radimo na potvrđivanju odabranih čarter letova iz brojnih zahtjeva za charter koje smo do sada dobili”, rekao je Chris Gabriel, direktor FLYBOSNIA.

“Trenutno zapošljavamo dodatnu posadu i obogaćujemo obuku kako bismo osigurali da ispunimo obećanje da ćemo povezati Bosnu i Hercegovinu s odabranim destinacijama u Evropi i na Bliskom istoku putem direktnih letova.”

“Od trenutka rezervacije putovanja do trenutka povratka kući, naša je misija da vaše putovanje učinimo nezaboravnim” – poručuju iz trenutno jedine bosanske aviokompanije.

 

(MiruhBosne)

Previous Mostarka u Štokholmu: Naša dijaspora voli uljepšavati život vani; Kao stranac nisi dobrodošao
Next 'Ne postoji nijedan Bosanac i Hercegovac u svijetu koji ne želi dati doprinos jačanju naše države'

You might also like

Ekonomija/Biznis

Dva poslovna foruma u našu zemlju dovode veliki broj investitora

  Organizatori Sarajevo Business Foruma (SBF) 2019, vodeće poslovno-investicijske konferencije Jugoistočne Evrope, i ove godine pozivaju institucije, kompanije i pojedince iz Bosne i Hercegovine, Albanije, Crne Gore, Hrvatske, Sjeverne Makedonije,

Ekonomija/Biznis

U prvom polugodištu 2017. operativna dobit Željeznica FBiH 3,15 miliona KM

Operativna dobit JP Željeznice Federacije BiH prije izdataka za kamate, porez na dobit i amortizaciju (EBITDA) za prvo polugodište 2017. iznosi 3.155.460 KM i veća je za 953.184 KM u

NAUKA I TEHNOLOGIJA

Sektor informacionih tehnologija ubrzano se razvija u Bosni

Sektor informacionih tehnologija u Bosni i Hercegovini jedan je od onih koji se ubrzano razvija. Većinu prihoda ostvaruje iz inostranstva, što ga čini jednim od najvećih ekonomskih potencijala naše zemlje.