Bosanski taekwondo reprezentativci iz Bužima osvojili srebro i bronzu na Svjetskom prvenstvu!

Na upravo završenom Svjetskom Taekwondo prvenstvu u Njemačkoj predstavnici reprezentacije Bosne i Hercegovine imali su sjajne uspjehe, posebno one koji su ostvarili predstavnici iz Bužima.

Naime Naila Krupić, članica Taekwondo kluba “Gazija” iz Bužima postala je viceprvakinja svijeta osvojivši srebrnu medalju u kategoriji seniorke -50kg. S druge strane reprezentativac Bosne i Hercegovine i člčan Taekwondo kluba “Hamza” iz Bužima Amel Šahinović osvojio je treće mjesto u kategoriji junior +75kg, izvještava ckbuzim.

Prvi put u historiji sporta općine Bužim isti ima neku od medalja sa svjetskog prvenstva. Nadamo se da će uspjeha biti još, a Naili i Amelu čestitamo na ovom za Bužim velikom učinku.

Previous Lavić: Stvorena je komunikativna zajednica bosanskih mislilaca; to nikad ranije nije postojalo
Next Zaštićeni pejzaž Konjuh: Zelena oaza idealna za odmor i uživanje

Grubost i psovka majke se ne oprašta: Džeko kapitenski stao u odbranu Bešića

U medijima u Bosni i Hercegovini, ali i regionu je danas glavna vijest reakcija Edina Džeke, kapitena nogometne selekcije BiH koju je imao nakon što je nogometaš Austrije Aleksandar Dragović

EYOF već budi olimpijski duh, stiže nam više učesnika nego na ZOI ’84!

Grad Sarajevo, ali i Bosna i Hercegovina, prvi su put nakon 35 godina domaćini velikog sportskog natjecanja, na kojem je učešće potvrdilo 46 zemalja s više od hiljadu sportista

Košarkaši Bosne i Hercegovine večeras protiv Belgije: Puna Skenderija je naša velika prednost

U okviru 3. kola kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2019. u Kini, košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine će večeras u sarajevskoj Skenderiji dočekati selekciju Belgije. Bosanskohercegovački tim će u večerašnji