Bosanski taekwondo reprezentativci iz Bužima osvojili srebro i bronzu na Svjetskom prvenstvu!

Na upravo završenom Svjetskom Taekwondo prvenstvu u Njemačkoj predstavnici reprezentacije Bosne i Hercegovine imali su sjajne uspjehe, posebno one koji su ostvarili predstavnici iz Bužima.

Naime Naila Krupić, članica Taekwondo kluba “Gazija” iz Bužima postala je viceprvakinja svijeta osvojivši srebrnu medalju u kategoriji seniorke -50kg. S druge strane reprezentativac Bosne i Hercegovine i člčan Taekwondo kluba “Hamza” iz Bužima Amel Šahinović osvojio je treće mjesto u kategoriji junior +75kg, izvještava ckbuzim.

Previous Lavić: Stvorena je komunikativna zajednica bosanskih mislilaca; to nikad ranije nije postojalo
Next Zaštićeni pejzaž Konjuh: Zelena oaza idealna za odmor i uživanje

Veliko zanimanje za rukometnu utakmicu Bosna i Hercegovina – Bjelorusija

Ulaznice za kvalifikacionu utakmicu rukometaša Bosne i Hercegovine i Bjelorusije, koja se igra 12. juna u tuzlanskom Mejdanu, vrlo dobro se prodaju, izjavio je za Fenu predsjednik RS TK Alija

Tuka pobjednik na 800 metara u Velenju

Najbolji bosanskohercegovački atletičar Amel Tuka osvojio je prvo mjesto u utrci na 800 metara na međunarodnom mitingu u Velenju. Dvadeset šestogodišnji atletičar slavio je s vremenom 1:45,34. Nakon prvog mjesta

Najjači čovjek u BiH 9. maja u Novom Sadu brani boje naše zemlje

Najjači čovjek u Bosni i Hercegovini Adin Arnaut branit će boje naše zemlje na takmičenju najjačih ljudi svijeta, koje se u Novom Sadu održava 9. maja ove godine, piše bh.