Karatisti Bosne i Hercegovine prvaci Balkana!

Pobjedama nad reprezentacijama Bugarske 3:0, Srbije 2:1 i Turske 3:1 naši karatisti osvojili su titulu najboljih na Balkanskom prvenstvu koje je održano u Čačku (Srbija).

Pod selektorskom palicom Denisa Muhovića na pobjedničkom postolju bili su Anes Čongo, Meris Muhović i Edin Sarić (KK Champion Ilidža), Mensur Đozić i Hamza Čajić (KK Orkka Lukavac) Luka Vuković (KK Panteri Bijeljina) i Amer Varajić (Sambon Vogošća).

Čestitamo našim karatistima!

Previous Gazi Husrev-begova medresa ispratila 469. generaciju maturanata
Next Preminuo poznati zenički historičar i profesor Salih Jalimam

Bosanskohercegovački karatista Ivan Klepić postao prvak Evrope!

Ivan Klepić, reprezentativac Bosne i Hercegovine, osvojio je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u karateu u Novom Sadu u kategoriji preko 84 kilograma, prenosi Anadolu Agency (AA). Bh. karatista

Hamza Alić prvi na Evropskim igrama u Bakuu

Bosanskohercegovački bacač kugle Hamza Alić osvojio je prvo mjesto na Evropskim igrama koje se održavaju po prvi put, a domaćin im je azerbejdžanska prijestolnica Bakuu. Naš atletičar je do prve

Džumhur pobjednik ATP turnira u Antaliji: Treća ATP titula u karijeri za najboljeg bosanskog tenisera

Najbolji bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur pobjednik je ATP turnira u Antaliji. Dvadesetšestogodišnji Sarajlija je u finalu 486.145 eura vrijednog turnira pobijedio prvog nosioca i 24. igrača na ATP listi