Cerić osvojila srebro na Evropskim igrama u Minsku

Najbolja bosanskohercegovačka judašica Larisa Cerić osvojila je drugo mjesto i srebrenu medalju na Evropskim igrama u Minsku.

U prvom kolu je bila slobodna, u drugom je savladala srbijansku takmičarku Milicu Žabić, a u trećem Ukrajinku Galinu Tarasovu.

U polufinalu je bila bolja od portugalske takmičarke Rochele Nunes, ali u finalnom meču je poražena od Bjeloruskinje Marine Sluckaje.

Čestitamo na još jednom uspjehu naše najbolje sportistkinje.

Previous 100 najvećih bosanskih kompanija bilježi rast broja zaposlenih za skoro 20.000!
Next Pobjeda Pezera na mitingu u Švedskoj

Zmajevi sutra s Grbavice kreću ka Euru 2020. Kapiten Džeko igra stoti meč u najdražem dresu

Sutra (subota) fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine otvara kvalifikacioni ciklus za Evropsko prvenstvo 2020. domaćom utakmicom protiv Armenije. Susret se igra na stadionu Grbavica u Sarajevu od 20:45. Zmajevi,

Medalja za Lanu Pudar na Svjetskom kupu!

Lana Pudar osvojila je bronzu na Svjetskom plivačkom kupu koji se održava u Kazanu. Naša mlada plivačica do medalje je isplivala u disciplini 100m leptir, u kojoj je i aktuelna

Pudar izborila finale na Evropskom prvenstvu

S vremenom 2:05.57 Lana Pudar plasirala se u finale discipline 200 metara leptir na EP u malim bazenima. Pudar je bila 2. u svojoj grupi a ukupno treća. Finale 200m