‘Mogli smo otići na dva svjetska i dva evropska prvenstva’ (VIDEO)

Haris Medunjanin igra treću sezonu u američkoj MLS fudbalskih ligi. Za Glas Amerike govori o igranju i životu u Americi, o reprezentativnoj karijeri i prestanku igranja za nacionalni tim, kao i o nedisciplini, koja je, po njemu, jedan od razloga zbog kojih Bosne i Hercegovine nije igrala na više velikih takmičenja.

Previous U Cazinu počinje s radom fabrika s najmodernijom tehnologijom za skladištenje voća
Next Bosna i Hercegovina bogatija za 45 doktora nauka i umjetnosti (VIDEO)

Bronzanoj na EYOF-u Iman Avdić komšije priredile sjajan doček

Iman Avdić mlada plivačica iz Sarajeva osvojila je bronzanu medalju za Bosnu i Hercegovinu na 16. Ljetnom Evropskom olimpijski festival za mlade Banska Bystrica 2022 (EYOF). Danas je stigla kući

Bosanska skijašica ubilježila pobjedu u Europa kupu

Naša najbolja skijašica Elvedina Muzaferija je napravila fanstastičnu najavu utrka Svjetskog kupa slijedećeg vikenda u Crans-Montani. Muzaferija je osvojila prvo i sedmo mjesto na dvije utrke spusta u okviru Europa

NBA: Odlični nastupi bosanskih košarkaša (Video)

Jusuf Nurkić je sinoćnjom sjajnom partijom protiv Minnesote potvrdio da su problemi sa povredom za njega prošlost. Bosanskohercegovački centar je u pobjedi Denvera rezultatom 78:74 ostvario double-double sa 15 poena