Kickboxing SP – Emkić i Baltić večeras se bore za zlatne medalje, Paradžik osvojila bronzu

Kickboxing reprezentativci Bosne i Hercegovine Igor Emkić i Selma Baltić večeras će se boriti za zlatne medalje na Svjetskom prvenstvu asocijacije WAKO koje se održava u Sarajevu.

U konkurenciji -60 kg Baltić će pokušati osvojiti titulu prvakinje svijeta u meču protiv Turkinje Cigdem Kirvac. Taj meč počinje oko 21 sat.

Odmah nakon meča bh. reprezentativke u ring će ući Emkić, kojeg također očekuje duel za zlatnu medalju protiv Španca Mohammeda Hamdi Hajjija.

Jučer je Matija Paradžik osvojila bronzanu medalju, Nikola Drobnjak je izgubio meč za bronzanu medalju od Rusa Ruslana Bikmenova, a bronzu je izgubio i Edin Sinanović, od kojeg je bio bolji Ukrajinac Sviatoslav Hasiuk.

Previous Sve više kineskih turista u Bosni i Hercegovini
Next Novalić i Branković o tunelu Prenj - deveti najveći u Evropi, bit će završen za sedam godina (Video)

Košarkaška zvijezda rođena u mraku srebreničkih šuma

Emir Sulejmanović, mladić visok 205 centimetara, rođen na kamenu, proglašen je za najboljeg igrača juniorske Eurolige, pa je stigla pozivnica iz Barcelone. https://youtu.be/AfM3DHmr19g Na današnji dan prije 20 godina u

Nove zlatne medalje i rekordi Sejfe Šehovića

U Chicagu, na Svjetskom prvenstvu u powerliftingu i deadliftu naš Sejfo Šehović je osvojio zlatne medalje i pehar za relativno prvo mjesto.  Šehović je oborio novi svjetski rekord, prvo mjesto

Lejla Tanović ostvarila uspjeh karijere

Lejla Tanović je osvojila 2.mjesto u generalnom plasmanu na međunarodnoj etapnoj UCI utrci u Grčkoj. Što donosi nevjerovatnih 70 UCI bodova za najbolju vozačicu Bosne i Hercegovine. Lejla trenutno ima