Davis cup: Pobjeda bosanskih tenisera nad južnoafričkim

Prvi bosanskohercegovački reket Damir Džumhur izborio je pobjedu protiv Lloyda Harrisa iz Južnoafričke Republike i tako donio trijumf reprezentacije naše zemlje.

On je savladao Harrisa u prvom setu sa 6:1. Tokom drugog seta, pri rezultatu 2:1 za Džumhura Harris je odustao zbog povrede leđa.

Tomislav Brkić i Mirza Bašić ostvarili su ranije danas pobjedu u dublu u duelu play-offa Prve svjetske grupe Davis cupa protiv Južne Afrike.

Također je donesena odluka kako neće biti petog meča.

Mečevi su se igrali u zeničkoj ‘Areni’.

Previous Bosanska umjetnica Alisa Teletović slikala pred publikom u Abu Dhabiju
Next Sjećate li se heroja u bijeloj majici i adidas tenama?

Džumhur nakon današnje pobjede: Berdych mi je rekao da sam danas bio predobar za njega

– Iz trećeg pokušaja napokon sam savladao i Berdycha i srušio tu psihološku barijeru, koju sam možda imao. Prevazišao sam sve svoje strahove, što se vidi i na terenu, jer

Košarkaški Zmajevi slavili u Skenderiji (VIDEO)

Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine upisala je drugu pobjedu u kvalifikacijama za svjetsko prvenstvo 2019. u Kini. U susretu trećeg kola kvalifikacija košarkaši Bosne i Hercegovine večeras su u Sarajevu savladali

Cazin: Dvadeseta po redu auto utrka ‘Krajiška zmija’

Danas i sutra Cazin je domaćin 20. brdske auto utrke koja se vozi na stazi ‘Krajiška zmija’ na dionici Srbljani – Ostrožac. Trkaća staza, na ovoj nadasve atraktivnoj lokaciji, duga