Davis cup: Pobjeda bosanskih tenisera nad južnoafričkim

Prvi bosanskohercegovački reket Damir Džumhur izborio je pobjedu protiv Lloyda Harrisa iz Južnoafričke Republike i tako donio trijumf reprezentacije naše zemlje.

On je savladao Harrisa u prvom setu sa 6:1. Tokom drugog seta, pri rezultatu 2:1 za Džumhura Harris je odustao zbog povrede leđa.

Tomislav Brkić i Mirza Bašić ostvarili su ranije danas pobjedu u dublu u duelu play-offa Prve svjetske grupe Davis cupa protiv Južne Afrike.

Također je donesena odluka kako neće biti petog meča.

Mečevi su se igrali u zeničkoj ‘Areni’.

Previous Bosanska umjetnica Alisa Teletović slikala pred publikom u Abu Dhabiju
Next Sjećate li se heroja u bijeloj majici i adidas tenama?

Teletović o oborenom rekordu: Ispred mog imena stoji – Bosna i Hercegovina

Kapiten košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine Mirza Teletović oborio je NBA rekord star 21 godinu nakon što je sinoć za Phoenix u duelu s Atlantom ubacio 165. trojku u sezoni

Prvi bosanski selektor predlaže Džemala Hadžiabdića za novog selektora

Nakadašnji bosanskohercegovački fudbaler i trener, reprezentativac bivše SFRJ, Mirsad Fazlagić smatra da “smjena Roberta Prosinečkog sa selektorske pozicije nije nikakvo čudo” te da je to “jedan normalan slijed stvari” s obzirom

Košarka: Bosna i Hercegovina bolja od Švedske – 74:71

Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras je u Skenderiji slavila protiv Švedske rezultatom 74:71. Prvo poluvrijeme košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine otvorila je sjajno serijom od 6:0. Vrijedi istaći sjajno