Srebro na takmičenju u Londonu za našeg džiju-džicu borca Mahira Zuku

Bosanski jiu jitsu (džiju-džicu) borac Mahir Zuka osvojio je drugo mjesto na Grand slamu u Londonu.

Riječ je o prestižnom takmičenju (AJP) u ovoj borilačkoj vještini i turniru održanom u Londonu, Abu Dhabi Grand Slam – London 2020.

‘Lijepo je bilo predstavljati svoju zemlju na jednom ovakvom događaju’, poručio je nakon osvojenog srebra ovaj Travničanin.

Elhamdulillah :)Abu Dhabi Grand Slam London 2020🥈🥋🇬🇧Nije rezultat koji sam htio ali šta je tu je. 0-0 finale i poraz…

Gepostet von Mahir Zuka am Samstag, 7. März 2020
Previous Razvoj domaćeg tržišta i autohtonih proizvoda šansa za razvoj društva
Next Avanturistički park Peć Mlini spreman za predstojeću sezonu (Video)

Junak Rome! Džeko: Nadam se plasmanu u finale Lige prvaka

Nadam se plasmanu u finale Lige prvaka, istakao je Edin Džeko, napadač i najbolji fudbaler Rome u sinoćnjem senzacionalnom trijumfu nad Barcelonom (3:0) i plasmanu u polufinale najeminentnijeg UEFA-inog

Džumhur pobjednik prestižnog ATP turnira u Rusiji!

Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur došao je do svoje prve titule na ATP turnirima. Slavio je na turniru iz serije ATP 250 u St. Petersburgu. Riječ je o prestižnom turniru s

Oni pobjeđuju: Amel Tuka (VIDEO)

Svijet ga je upoznao u Monte Carlu. Na mitingu Dijamantne lige postao je vlasnik najboljeg rezultata svijeta i rekorder Balkana. U Pekingu je osvojio prvu svjetsku medalju za Bosnu i