Bosna neporažena u Italiji!

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine odigrala je svoj prvi meč u ovoj godini.

Zmajevi su na otvaranju Lige nacija, najvišeg ranga ‘A’, gostovali u Firenci kod fudbalske velesile Italije i odigrala neriješeno 1:1.

Prvo poluvrijeme završeno je bez golova, da bi kapiten Džeko doveo u vodstvo našu selekciju u 58. minutu. Italijani su izjednačili desetak minuta poslije. Za našu reprezentaciju dobre šanse imali su Hodžić i Višća te rezervista Bešić, ali i domaća selekcija ostvarila je nekoliko izglednih prilika.

Zmajevi su igrali bez Pjanića, a bilo je i nekoliko debitanata na večerašnjoj utakmici.

Drugi meč naše grupe završen je pobjedom Holandije nad Poljskom od 1:0.

Dobar početak Bosne i Hercegovine i novog selektora Bajevića.

(MiruhBosne)

Previous U21: Bosanski zmajevi nadigrali velške zmajeve
Next Bosanski dijamant nakon gola Italiji: Ponosno nosim ovaj dres i uvijek ću dati maksimum

ZMAJEVI NAKON OSVOJENOG TURNIRA – OPRAVDALI POZIV I OČEKIVANJA NACIJE!

Reprezentativci Bosne i Hercegovine danas su u Osaki pobijedili Japan sa 2:1 i došli do pehara namijenjenom pobjedniku Kirin Kup-a. Veliko zadovoljstvo vlada među reprezentativcima Bosne i Hercegovine nakon osvojenog

KAKAV DAN ZA BOSANSKI TENIS: Bašić izborio polufinale sa Džumhurom

Mirza Bašić plasirao se u polufinale turnira u Moskvi nakon velikog preokreta u četvrtfinalu nad Danilom Medvedevom i pobjede rezultatom 3:6, 6:4: 6:1 Tako ćemo u polufinalu ovog turnira gledati

Pozitivna slika: FK Sarajevo na naslovnicama turskih medija

Fudbalski klub Sarajevo i najveća turska aviokompanija, Turkish Airlines u utorak su potpisali ugovor o sponzorstvu. Uspostavljanjem saradnje sa pomenutom renomiranom avio kompanijom, FK Sarajevo dobilo je novog generalnog sponzora