Bosna neporažena u Italiji!

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine odigrala je svoj prvi meč u ovoj godini.

Zmajevi su na otvaranju Lige nacija, najvišeg ranga ‘A’, gostovali u Firenci kod fudbalske velesile Italije i odigrala neriješeno 1:1.

Prvo poluvrijeme završeno je bez golova, da bi kapiten Džeko doveo u vodstvo našu selekciju u 58. minutu. Italijani su izjednačili desetak minuta poslije. Za našu reprezentaciju dobre šanse imali su Hodžić i Višća te rezervista Bešić, ali i domaća selekcija ostvarila je nekoliko izglednih prilika.

Zmajevi su igrali bez Pjanića, a bilo je i nekoliko debitanata na večerašnjoj utakmici.

Drugi meč naše grupe završen je pobjedom Holandije nad Poljskom od 1:0.

Dobar početak Bosne i Hercegovine i novog selektora Bajevića.

(MiruhBosne)

Previous U21: Bosanski zmajevi nadigrali velške zmajeve
Next Bosanski dijamant nakon gola Italiji: Ponosno nosim ovaj dres i uvijek ću dati maksimum

Bašić nakon što je savladao Wawrinku u polufinalu turnira u Sofiji: Velika pobjeda za mene

Bosanskohercegovački teniser Mirza Bašić plasirao se u finale pola miliona vrijednog ATP turnira u Sofiji, nakon što je danas ostvario najveću pobjedu u karijeri savladavši favorizovanog Švicarca Stana Wawrinku

Novi bosanski reprezentativac! Tahirović: Za mene nije bilo sumnje za koga ću da nastupam

Prvi put na okupljanje „A“ reprezentacije Bosne i Hercegovine došao je talentovani vezista Rome, Benjamin Tahirović. Ovaj igrač rođen je 3. marta 2003. godine u švedskom gradu Spånga, a prije