Saudijski fudbaler Al Šehri: Pokazali smo da smo dorasli izazovu

Fudbaler Saudijske Arabije Saleh Al Šehri rekao je da je ekipa današnjom pobjedom protiv Argentine na Svjetskom prvenstvu pokazala da je dorasla izazovu i da je cilj plasman u osminu finala, prenose agencije.

“Bili smo vrlo sigurni u sebe i dokazali smo da smo dorasli izazovu. Napadač u svakoj utakmici želi da postigne gol, ako radi da ostvari cilj, ništa ga ne može zaustaviti. Želimo u osminu finala, ovo je prvi korak. Imamo još dvije utakmice (protiv Meksika i Poljske). Poslije ove pobjede ne smijemo da se ne plasiramo”, rekao je Al Šehri za BeIn Sports.

Saudijska Arabija pobijedila je danas poslije preokreta Argentinu sa 2:1, u prvoj utakmici Grupe C na Svjetskom prvenstvu u Kataru.

Argentina je povela u 10. minutu golom Lionela Mesija iz jedanaesterca. Izjednačio je Saleh Al Šehri u 48. minutu a veliku, iznenađujuću pobjedu Saudijskoj Arabiji donio je Salem Al Davsari lijepim golom u 53. minutu.

Previous USAID i Turkish Airlines u službi promocije bosanskog turizma
Next Dado Ruvić za Dan državnosti BiH u zeničkom muzeju predstavio video izložbu "Nju je lako voljeti"

Bosanski dijamant nakon gola Italiji: Ponosno nosim ovaj dres i uvijek ću dati maksimum

Edin Džeko zabio je još jedan gol za reprezentaciju Bosne i Hercegovine Džeko je postigao pogodak u remiju protiv Italije u Firenci (1:1), a nakon meča je kapiten Bosne i

Propuštena prilika – fudbaleri poraženi u finišu utakmice

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je večeras od Ukrajine – 1:2 u polufinalnoj utakmici baraža za EURO. Prvo poluvrijeme donijelo je solidnu igru u kojoj smo vidjeli bolju igru