Almir Kapić svjetski prvak u brazilskoj džiju-džici!

Almir Kapić, bosanski borac u dinamičnom borilačkom sportu brazilskoj džiju-džici, postao je prvak svijeta u kategoriji do 110 kg na prvenstvu održanom u Abu Dhabiju.

Kapić trenira u Sarajevu, u klubu BJJ Arena. I ranijih godina je imao odlične nastupe na renomiranim takmičenjima i svjetskim kupovima.

Prvak svijeta u kategoriji do 110 kg u Abu Dhabi. Hvala Allahu Gospodaru svjetova

Gepostet von Almir Kapić am Donnerstag, 26. April 2018

Previous Uskoro početak gradnje vjetroelektrane kod Livna vrijedne 75 miliona eura
Next Riječi podrške: Pripadnici Odreda “Lasta” – Generale, uz tebe smo!

Mateo Sušić sa Sheriffom osvojio titulu u Moldaviji – U Japanu očekujem da odigramo dvije dobre utakmice i da pokažemo da reprezentacija ima svijetlu budućnost

Minimalnom pobjedom u majstorici protiv ekipe Dacia Chisinau fudbaleri Sheriffa iz Tiraspola osvojili su titulu prvaka Moldavije. Bosancima glavna uloga Ova titula bila je u znaku fudbalera iz Bosne i

Amel Tuka oborio lični rekord u disciplini 400 metara na atletskom mitingu u Centru “Safet Zajko”

Najbolji bh. atletičar Amel Tuka osvojio je prvo mjesto u utrci na 400 metara na atletskom mitingu, koji je jučer održan na atletskoj stazi u Centru „Safet Zajko“, a u