Begović o navijačima reprezentacije: Niko nema ono što imamo mi (VIDEO)

Da su bosanski navijači među najboljima to znamo odavno. Tome svjedoče i slike gradova širom Evrope i svijeta kada gostuje fudbalska nacionalna selekcija. Nije to samo navijanje…svaka utakmica reprezentacije je nacionalni praznik za sve bosanske patriote – to je puno više od fudbala i sporta.

O oduševljenosti navijačima govori i reprezentativni čuvar mreže, stameni Trebinjac Asmir Begović:

Navijači su još jednom bili fantastični, hvala vam na podršci, niko nema ono što imamo mi – poručio je Begović nakon utakmice odigrane sinoć u Beču. Podsjećamo, naša reprezentacija odigrala je 1:1 protiv domaćina. Nakon što smo gubili na poluvremenu, Hajrović je u nastavku sjajnim golom donio izjednačenje.

Kako je jučer bilo u Beču pred prijateljski susret reprezentacija Austrije i Bosne i Hercegovine pogledajte u sljedećim video klipovima…

(mb)

Previous U Dubaiju predstavljen projekt turističkog naselja u Trnovu
Next Kadetska košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine bolja od Hrvatske, Musa postigao 45 poena

Nurkić spreman za nastavak NBA lige

NBA liga konačno se nastavlja nakon skoro četiri mjeseca pauze. Svi mečevi do kraja sezone će biti odigrani u Orlandu, a ekipe već lagano pristižu u ovaj grad. Danas je

Mladi Zmajevi neporaženi u Belgiji

Mladi reprezentativci Bosne i Hercegovine odigrali su večeras u Louvainu neriješeno 0:0 sa Belgijom u svom drugom meču kvalifikacija za Euro 2021. Prvi su zaprijetili izabranici Vinka Marinovića. Zinedin Mustedanagić

Vujošević saopštio širi spisak igrača za za IV ciklus kvalifikacionih utakmica za Svjetsko prvenstvo 2019.

Stručni štab muške seniorske reprezentacije Bosne i Hercegovine na čelu sa selektorom Duškom Vujoševićem, saopštio je danas spisak od 24 igrača za IV ciklus kvalifikacionih utakmica za Svjetsko prvenstvo