Bosanske košarkašice pobjedom otvorile Eurobasket

Ženska košarkaška reprezentacija ostvarila je pobjedu na startu Evropskog prvenstva.

U meču koji se igrao u francuskom Strazburu naše košarkašice bile su bolje od favorizovane selekcije Belgije – 70:55.

Bosanske košarkašice imale su prednost od početka susreta, dok su Belgijanke uspijevale doći do izjednačenja u nekoliko navrata tokom drugog poluvremena. Ipak uvjerljiva pobjeda na kraju za Bosnu i Hercegovinu.

Slika može predstavljati unutra i tekst koji navodi 'BOS HERZ'

Bosna i Hercegovina nalazi se u grupi sa Belgijom, Turskom i Slovenijom, a nakon ove pobjede s pravom se nadamo prolasku grupe i zapaženom uspjehu naše selekcije na Eurobasketu.

Previous Zaboravljeni zločin: Od Aerodromskog Naselja do Vlakova put je bio krvav
Next Skupština Crne Gore sa 55 glasova usvojila Rezoluciju o genocidu u Srebrenici

Damir Džumhur u polufinalu ATP turnira u Moskvi!

Damir Džumhur – Andreas Seppi  4-6,6-2,6-4 Novi meč u 3 seta i nova pobjeda za našeg najboljeg tenisera. Damir je bolje otvorio meč, poveo je 2-0, ali se Seppi odmah

Bosanske odbojkašice impresivnom pobjedom nad Španijom osigurale ostanak u Zlatnoj ligi

U posljednjem kolu ‘grupe A’ Zlatne evropske lige za odbojkašice, bosanske odbojkašice su u srijedu slavile protiv reprezentacije Španije u gostima sa 0:3 U prvom setu Bosna se na samom

Ahmed Krnjić do novog evropskog pojasa u Bugarskoj

Evropska titula u organizaciji Senshi dolazi u Bosnu i Hercegovinu WAKO Pro K1 evropski prvak Ahmed Krnjić večeras se u bugarskoj Varni borio s Brunom Susanom, portugalskog borcem, višestrukim svjetskim i evropskim prvakom