‘Bosna i Hercegovina uvijek igra najemotivnije utakmice’
Prenosimo tekst srbijanskog pisca Stefana Simića, koji redovno na svom FB profilu komentariše društvena zbivanja na Balkanu. O Bosni piše često, na jedan lijep način. – Možda i jedina dobra stvar od raspada Jugoslavije, to je što sada ne navijamo za jedan tim, nego za šest. Tako je i mene maloprije iz dna duše dirnula … Nastavi čitati ‘Bosna i Hercegovina uvijek igra najemotivnije utakmice’
Kopirajte i umetnite ovaj URL u vašu WordPress stranicu
Kopirajte i umetnite ovaj kod u vašu stranicu