Ćatićev povratak u vrh svjetskog boksa

Bosansko-njemački bokser Adnan Ćatić (Felix Sturm) pobijedio je večeras 24-godišnjeg suparnika Jamesa Krafta (Musa Avdimetaj) i nanio mu prvi poraz u karijeri – u 21. profesionalnoj bokserskoj borbi.

Odluka o pobjedniku došla je nakon deset rundi, a meč se boksovao u Hamburgu, gdje je temperatura teretane Universum bila gotovo jednaka Ćatićevim (42) godinama, pišu njemački mediji.

Kraft je izvukao sve iz sebe protiv svog bivšeg uzora, dok je bivši peterostruki svjetski prvak pokazao vrhunsku formu i postigao cilj u svojoj drugoj borbi nakon povratka u ring.

Previous U Foči obilježen Međunarodni dan borbe protiv seksualnog nasilja u sukobu
Next Tri turske kompanije pokreću proizvodnju u Bosni i Hercegovini

Bosanska biciklistkinja 4. na Svjetskom prvenstvu

Najbolja bosanska biciklistkinja Lejla (Tanović) Njemčević zauzela je četvrto mjesto na utrci Svjetskog prvenstva u Škotskoj. 4. mjesto na Svjetskom prvenstvu u Škotskoj, nakon što je loš dan i 11.

Zmajeve bi u Tuzli mogao dočekati pun Mejdan. Bosnić: za mene je moja ekipa uvijek favorit

U Tuzli je danas održana konferencija za medije košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine, koja se sprema za dva duela s Litvanijom u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo. Javnosti se obratio selektor

Mesud Pezer osvojio 2. mjesto na prestižnom mitingu Dijamantske lige u Štokholmu

Bosanskohercegovački atletičar Mesud Pezer osvojio je drugo mjesto na mitingu Dijamantne lige u švedskom gradu Štokholmu.  Pezer je u petoj seriji bacio kuglu na 19.65 metra, a bolji od njega