Dvije nove bronze za bosanski tim na Mediteranskim igrama

Naš sjajni judista Toni Miletić je bronzani u kategoriji -90 na Mediteranskim igrama Oran 2022.

Toni je pobijedio predstavnika Tunisa u prvoj borbi, u drugoj borbi predstavnika domaćina Mediteranskih igara Oran 2022, dok je u polufinalnoj borbi izgubio od predstavnika Grčke. U svojoj borbi za bronzanu medalju pobijedio je predstavnika Srbije.

I naša najbolja judašica Larisa Cerić bronzana je u kategoriji +78kg na Mediteranskim igrama Oran 2022.
Larisa je bila poražena u prvoj borbi od predstavnice Francuske, dok je u repechage-u slavila pobjedom nad predstavnicom Italije.

U borbi za bronzu, dominantnija Larisa pobijedila je predstavnicu Hrvatske i okitila se bronzanom medaljom.

BH tim trenutno broji šest bronzanih medalja, 3 u karate-u i 3 u judo-u.

Previous Najtopliji juni od početka službenih mjerenja
Next Zlato za Lanu Pudar i Bosnu i Hercegovinu na Mediteranskim igrama

Hamza Turulja, svjetski viceprvak u karateu: Medalja za roditelje i Bosnu

Hamza Turulja,  bosanskohercegovački karatista u srijedu će se iz Čilea sa Svjetskog prvenstva u karateu za kadete, juniore i U21 , u Bosnu i Hercegovinu vratiti sa medaljom oko vrata.

Pezer bronzani na Evropskom Cupu u Portugalu

Bosanski bacač kugle Mesud Pezer je danas na Evropskom kupu u portugalskom gradu Leira, u veoma jakoj konkurenciji, zauzeo treće mjesto (20.58 metara) te time ostvario još jedan u nizu dobrih

Mladi bosanski hokejaši idu u viši rang nakon osvojenog turnira u Sarajevu

Svjetsko juniorsko prvenstvo u hokeju na ledu (divizija III, grupa B) održava se u Sarajevu u organizaciji našeg hokejaškog saveza. Prvenstvo se igra od 25. do 30.1. godine u Sportskoj dvorani