Džeko blistao protiv Bayera, Pjanić pogodio za pobjedu (Video)

Džeko blistao protiv Bayera, Pjanić pogodio za pobjedu

Fudbaleri Rome savladali su Bayer iz Leverkusena (3:2) u susretu četvrtog kola Lige prvaka.

Odlično je počelo po Vučicu. Džeko je prekrasno uposlio Salaha, koji već nakon dvije minute igre pogađa za vodstvo domaćeg tima od 1:0. Džeko je sa sjajnom igrom nastavio i u nastavku. Igrala se 29. minuta kada je sjajno prošao kroz odbranu gostiju, te je pogodio za prednost od 2:0.

Imao je potom i veliki promašaj Edin, a promašaji su se Romi osvetili na otvaranju drugog dijela kada su preko Mehmedija i Chicharita gosti izjednačili na 2:2.

Ipak, Roma je do pobjede stigla u 80. minuti. Dosuđen je penal, a Pjanić je pogodio s penala za pobjedu od 3:2, a susret je bio završen za Topraka koji je isključen.

Barcelona je pobjedom nad Bateom od 3:0 praktički osigurala plasman dalje. Pogađali su za Barcu dva puta Neymar i Luis Suarez. Grupa E, 4. kolo: Roma – Bayer 3:2 (Salah 2′, Džeko 29′, Pjanić 80′ / Mehmedi 46′, Chicharito 51′) Barcelona – Bate 3:0 (Neymar 30′, 83′, Suarez 60′)

Sažetak meča možete pogledati OVDJE.

(sportsport.ba/mb)

Previous Prce i Malinović nakon meča: Zadovoljni pobjedom, oduševljeni atmosferom u tuzlanskom Mejdanu
Next Novi FIFA poredak: Bosna i Hercegovina ponovo među 20 najboljih

Lejla Tanović ostvarila uspjeh karijere

Lejla Tanović je osvojila 2.mjesto u generalnom plasmanu na međunarodnoj etapnoj UCI utrci u Grčkoj. Što donosi nevjerovatnih 70 UCI bodova za najbolju vozačicu Bosne i Hercegovine. Lejla trenutno ima

Rijad Sadiku, kapiten kadetske selekcije: Pitaju da li bih igrao za reprezentacije Kosova ili Albanije, ali uvijek im isto odgovorim

Defanzivac Rijad Sadiku jučer je ušao u historiju bosanskohercegovačkog fudbala. Postao je prvi bosanskohercegovački nogometaš koji je dva puta ostvario plasman na Evropsko prvenstvo za kadete. Stoper Fudbalskog kluba Sarajevo