Futsal: Bosna i Hercegovina bolja i od Rumunije

Futsal reprezentativci Bosne i Hercegovine večeras su u Bukureštu pobijedili Rumuniju (3:2) u susretu 3. kola grupe 4 kvalifikacija za EURO 2022.

Ovo je treća uzastopna pobjeda naših futsalera, ranije su bili bolji od S. Makedonije te Srbije.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine uvjerljivo je prva u svojoj kvalifikacionoj grupi.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Previous Bosna i Hercegovina prihvatila dodatne uslove Pfizera za nabavku vakcina
Next Kurti: Vladu Kosova pravimo s Bošnjacima

Pezer i Tuka 6. na Evropskom prvenstvu

Bosanski atletičari Amel Tuka (800m) i bacač kugle Mesud Pezer na Evropskom atletskom dvoranskom prvenstvu izborili su finale u svojim disciplinama.  Na prvenstvu koje se održava u Glasgowu oba

Uspješna godina za našu džudistkinju: Cerić osvojila bronzu i na Mastersu u Kini

Najbolja bosanskohercegovačka džudistkinja Larisa Cerić osvojila je bronzanu medalju na elitnom Masters turniru u kineskom Guangzghou. Na turniru je nastupilo po 16 najboljih takmičara i takmičarki sa svjetske rang-liste u

Novi igrači u reprezentaciji: Bajić i Cocalić ne kriju oduševljenje

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine priprema se u Zenici pred predstojeće mečeve,  kvalifikacioni s Andorom i prijateljski s Austrijom. Selektoru Mehmedu Baždareviću odazvali su se svi pozvani igrači. Pored već