Home » Košarkaška reprezentacija se vratila u Sarajevo
SPORT

Košarkaška reprezentacija se vratila u Sarajevo

Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine vratila se danas u Sarajevo nakon završetka svog nastupa na Eurobasketu.

Na aerodromu ih je dočekalo nekoliko stotina navijača, koji su došli pozdraviti Zmajeve.

Selektor košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine Adis Bećiragić po povratku u Sarajevo se osvrnuo na nastup  na Eurobasketu, ali i na svoju budućnost na klupi Zmajeva.

– Zadovoljan sam onim što smo pokazali. Zaustavila nas je Poljska, i to na iskustvo i povredu Johna Robersona. Falio nam je samo jedan ili dva šuta da napravimo iskorak i izborimo plasman među osam najboljih. Sretan sam zbog zalaganja koje su momci pokazali i načina na koji smo igrali, poručio je Bećiragić.

Njegov ostanak na klupi, ipak, nije siguran.

– Ništa ne može biti sigrno. Moram riješiti određene probleme u klubu, jer od toga živim. Također, postoje i porodične stvari. Ako se to riješi, ostat ću. Ako ne, neću, naglasio je Bećiragić.

(MiruhBosne/Oslobođenje)