Kreativne sposobnosti mladih Sarajki: Lansiran bh. brend torbi Berberović

Modni detalj koji je neizostavan u ormaru svake dame, asesoar koji je neophodan iz praktičnih razloga, a koji ujedno određuje stil i status žene jeste tašnica. Kada prošetamo ulicama Sarajeva primijetit ćemo na prelijepim djevojkama i ženama raznolikost zanimljivih modnih kombinacija koje naročito krase tašnice, cipelice i nakit.

Ono što posebno privlači našu pažnju jeste kreativnost i uspjeh dvije mlade, kreativne, visokoobrazovane Sarajke Nađe i Emine Berberović, koje su nedavno lansirale najnoviji bosansko-hercegovački brend kožne galanterije Berberović.

Berberović kožne torbe ručno se proizvode u Bosni i Hercegovini. Kvalitet torbi je na zavidnom nivou te se po kvalitetu i dizajnu bosanskohercegovački brend Berberović bez sumnje može uvrstiti u kategoriju svjetskih brendova. Raznolikost u kreaciji nudi širok spektar različitih modela i dimenzija kožnih torbi koje su pored autentičnog dizajna ukrašene prelijepim bojama i detaljima.

Razgovor sa Nađom i Eminom možete pročitati na: http://www.sbk.eu.com/izdvojeno/kreativne-sposobnosti-mladih-sarajki-lansiran-najnoviji-bosansko-hercegovacki-brend-berberovic/

http://www.sbk.eu.com/wp-content/uploads/2015/02/NIKA-2.jpg

http://www.sbk.eu.com/wp-content/uploads/2015/02/ERIS-5.jpg

http://www.sbk.eu.com/wp-content/uploads/2015/02/KALI-4.jpg

Previous Jedini u BiH: Sulejman Jakupović proizveo kilogram pčelinjeg otrova, gram košta 50 do 70 dolara
Next “Made in BiH” na policama najvećeg šoping-centra na svijetu

You might also like

MADE IN BOSNIA-387

Bosanski motocikl bit će distribuiran širom svijeta

  Nedavno je veoma uspješna kompanija Cromex iz Prijedora krenula s proizvodnjom motocikla. A ovih dana izlažu na najvećem svjetskom industrijskom sajmu – Hannover Messe, gdje su i potpisali vrijedan ugovor

Ekonomija/Biznis

Firma sa više od 300 radnika! Emporio Armani – Made in Bosnia

  Osim za svoje potrebe, brojni domaći proizvođači i firme, rade za inostrane firme. Prije nekoliko mjeseci na strano tršište firma Kismet iz Doboj Istoka počela je sa izvozom odijela

MADE IN BOSNIA-387

Metaloprerađivački sektor Tuzlanskog kantona doživljava renesansu

U Bosni i Hercegovini 15.novembar se obilježava kao Dan metalaca. Metalska industrija u Bosni i Hercegovini oporavlja se od negativnih posljedica krize izazvane pandemijom koronavirusa. Postala je motor bosanskohercegovačkog izvoza.