Lana Pudar evropska šampionka na 100m delfin!

Nevjerovatna Lana Pudar je nastup na Evropskom prvenstvu za juniore zaključila trećom, zlatnom medaljom u disciplini 100m delfin isplivavši vrijeme 57.56.

Iza naše plivačice ostale su Ruskinje na 2. i 3. mjestu.

Lana je osvojila i dva srebra, na 50 te 200m delfin.

Čestitamo!

Previous Biserko: Velikosrpski klerikalni nacionalizam na djelu već cijeli vijek (Video)
Next Državni sekretar SAD-a: Stojimo sa porodicama onih koji su izgubili svoje najmilije i onima koji neumorno traže pravdu u njihovo ime

Pjanić protiv Estonije je Pjanić kakvog uvijek želimo gledati (Video)

-Bosna i Hercegovina je sinoć uspješno započela kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo u Rusiji 2018. godine. Na Bilionom polju je pala Estonija, koja iz Zenice nosi pet lopti u svojoj mreži.

Mejdan spreman za košarkaški spektakl između Bosne i Hercegovine i Litvanije

U okviru kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo košarkaši reprezentacije Bosne i Hercegovine u četvrtak u 20:00 sati u SKPC Mejdan u Tuzli će odmjeriti snage sa selekcijom Litvanije. Bit će ovo

Muzaferija 18. na trci Svjetskog kupa

Najbolja bosanska skijašica Elvedina Muzaferija zauzela je 18. mjesto u superveleslalomu i tako osvojila 13 bodova u Svjetskom kupu. Elvedina je kroz cilj je prošla sa vremenom od 59.41. Ujedno,