Lana Pudar u finalu SP-a u disciplini 200 metara leptir

Najbolja bosanska plivačica Lana Pudar izborila je plasman u finale Svjetskog prvenstva u velikom bazenu u disciplini 200 metara leptir.

Polufinale u disciplini 200 metara leptir bilo je na rasporedu večeras u 19:18 sati, dok je finale zakazano za srijedu u 18:02 sati.

Pudar je na Svjetskom prvenstvu već nastupala u disciplini 100 metara leptir te je zauzela 8. mjesto.

Naša mlada plivačica će na SP-u Budimpešti imati i nastup u disciplini 50 metara leptir.

Previous Cijela porodica Mehić iz Gradačca ide na hadždž
Next Premijer RH traži podršku Finske i Švedske za izmjenu Izbornog zakona u našoj državi

Dva zlata na Afrika openu za džudo tim Bosne i Hercegovine

Bosanskohercegovački džudisti Harun Sadiković i Rijad Dedeić osvojili su zlatne medalje na Afrika Openu koji je održan ovog vikenda u Luandi (Angola). Sadiković u svojoj uobičajenoj kategoriji +100 kg osvojio

Mujanović: Ovo je generacija koja će nas odvesti na EP. Posljednji put smo bili dok sam još ja igrala

Naša proslavljena košarkašica Razija Mujanović sada je team manager ženskih košarkaških selekcija pri KS BiH. Popularna Raza prati ovih dana seniorsku reprezentaciju, a u ovoj generaciji vidi veliki potencijal. -Ovih

Milan Đurić: Džeko i Ibišević su veliki igrači od kojih puno mogu naučiti

Milan Đurić je u ponedjeljak iz Italije doputovao u domovinu, gdje se odmah stavio na raspolaganje selektoru A reprezentacije Bosne i Hercegovine Mehmedu Baždareviću. Jedan od trojice novajlija u reprezentaciji