Liga prvaka za žene: Igračice SFK 2000 Sarajevo bolje od prvakinja Izraela

Fudbalerke SFK 2000 Sarajevo ostvarile su veliki rezultat.

Na današnjoj utakmici UEFA Lige prvaka za žene savladale su prvakinje Izraela, ekipi WFC Ramat Hasharon, ubjedljivo.

Rezultat na kraju je glasio čak 4:0 u korist bosanskohercegovačkog tima.

Protivnika u 2. krugu ovogodišnjeg izdanja UEFA Lige prvaka SFK 2000 Sarajevo saznati će u narednim danima.

SFK 2000 Sarajevo 4:0 WFC Ramat Hasharon (Izrael) Selma Kapetanović 43’, Armisa Kuč 65’, Milinković 76’, Jelčić 83’SFK 2000 Sarajevo: Hasanbegović, Hamzić, Kršo, Dijaković (63’ Selimović), Kapetanović, Velagić (54’ Jelčić), Alisa Spahić (C), Đoković, Milinković (76’ Milinković), Spasojević (79’ Bektaš) i Kuč.

Previous Bosanska državljanka lakše povrijeđena u napadu u Beču
Next Potpisan ugovor o obnovi Sahat-kule u Banjaluci

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u polufinalu EP u sjedećoj odbojci

Trofejna selekcija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci na putu je prema novom uspjehu, ovaj put na Evropskom prvenstvu. Naši reprezentativci su savladali Nizozemsku 3:0 i tako ostvarili plasman u

NAŠI LJUDI

Bosanci na OI u Tokiju, više ih u drugim selekcijama nego u matičnoj – osvojili već dva zlata

Bosnu i Hercegovinu na Olimpijskim igrama u Tokiju predstavlja mali tim od sedam takmičara. Međutim, sportiste našeg porijekla na OI možemo gledati u više reprezentacija – od Australije do Amerike.

Tuka u Rabatu osvojio peto mjesto u trci na 800 metara Dijamantne lige

Bosanskohercegovački srednjeprugaš Amel Tuka osvojio je peto mjesto marokanskom Rabatu u konkurenciji 11 atletičara u trci na 800 metara 4. ovosezonskog mitinga Dijamantne lige. Tuka je na Stadionu “Princ Moulay