Mediteranske igre Oran 2022: Četvrta bronzana medalja za Bosnu i Hercegovinu

Četvrtog takmičarskog dana, obradovala nas je džudašica Anđela Samardžić osvojivši bronzanu medalju, za sada četvrtu za Bosnu i Hercegovinu.

Na putu do medalje pobijedila je predstavnice Francuske i Alžira a izgubila od turske džudašice.

Slika može predstavljati 1 osoba i u zatvorenom

Ovim putem čestitamo Anđeli na osvojenoj bronzanoj medalji, njenom treneru prof. dr Branislavu Crnogorcu i Judo savezu BiH – poručili su iz OK Bosne i Hercegovine.

Previous Nivo siromaštva u Njemačkoj na najvišem nivou od ujedinjenja
Next Kožljak: Bosna i Hercegovina će vrlo brzo biti pozvana u NATO članstvo

Kvalifikacije za EuroBasket: Bosanske košarkašice ubjedljive protiv Estonki

Ženska košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine pobjedom je ušla u nastavak kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2021. Košarkašice Bosne i Hercegovine u dvorani Hotela Hills na Ilidži visokim rezultatom pobijedile su

Jasmina iz Travnika bodri Zmajeve u Grčkoj

Djevojka koja je u svega godinu, kroz aukcije dresova poznatih sportista, sakupila 25.000 KM za travničku bolnicu Travničanka Jasmina Fajkić jedna je od mnogobrojnih navijača Bosne i Hercegovine koji su stigli u

Posebno sam ponosna kada vidim koliko ljudima u mojoj državi znače moji uspjesi

Nakon što je na Svjetskom plivačkom kupu u Kazanu osvojila bronzanu medalju (100m leptir) te imala još dva plasmana u finale, naša najbolja plivačivca Lana Pudar zahvalila se na podršci