Mesud Pezer osvojio 2. mjesto na prestižnom mitingu Dijamantske lige u Štokholmu

Bosanskohercegovački atletičar Mesud Pezer osvojio je drugo mjesto na mitingu Dijamantne lige u švedskom gradu Štokholmu.

Pezer je u petoj seriji bacio kuglu na 19.65 metra, a bolji od njega na mitingu Dijamantske lige bio je kanadski atletičar Nedow Tim (20.78).

Treće mjesto je zauzeo estonski predstavnik Galeta Kristo (19.03), dok su švedski predstavnici Arrhenius Niklas (18.45) i Olsson Mats završili na četvrtoj i petoj poziciji, piše sportsport.ba.

Pezer je uspješan bio i u martu mjesecu ove godine, kada je osvojio zlatnu medalju u bacanju kugle u konkurenciji mlađih seniora (U-23) na Evropskom zimskom bacačkom kupu u portugalskoj Leiriji,

Ovo je još jedan u nizu velikih uspjeha naših atletičara. Čestitamo mladom Pezeru.

(mb)

Previous Srđan Šušnica, kulturolog: IZ BANJALUKE JE PROTJERANO 75.000 LJUDI
Next Sonja Biserko: Bez istine nema pomirenja

Otvorena Olimpijada – našu državu predstavlja ekipa mala, ali odabrana

Na spektakularnoj ceremoniji 23. jula 2021. godine u glavnom gradu Japana, paljenjem Olimpijskog plamena, svečano su otvorene XXXII Olimpijske igre „Tokyo 2020“, javlja OK BiH. U mnoštvu motiva, iskonski motiv

Priznanja za naše fudbalere: Pjanić, Džeko i Ibišević ostavili dubok trag u evropskom i svjetskom fudbalu

Ovih priznanja stigla su priznanja za istaknute bosanske fudbalere. Sinoć je u Dubaiju održana ceremonija “Global Soccer Awards, a među nagrađenim je bio i Miralem Pjanić. Pjanić je dobio nagradu

Bosanska futsal reprezentacija izborila plasman na EURO!

Futsal reprezentacija Bosne i Hercegovine ostvarila je historijski uspjeh i plasirala se po prvi put na Evropsko prvenstvo koje će u januaru 2022. godine biti održano u Holandiji. Izabranici Ive