Mesud Pezer pobijedio na još jednom mitingu u Njemačkoj

Na Međunarodnom atletskom mitingu koji je održan 8. jula u njemačkom gradu Biberich, u disciplini bacanje kugle, nastupio je i bosanskohercegovački predstavnik, Mesud Pezer.

Najduži hitac našeg takmičara je završio na dužini od 20,69 m što je bilo dovoljno da Mesud zauzme prvo mjesto na ovom turniru i ostvari opet pobjedu nad Davidom Storlom, bivšim svjetskim prvakom, koji je večeras zauzeo drugo mjesto.

„Zadovoljstvo mi je što sam u zadnja tri dana bacao na dva veoma jaka turnira u Njemačkoj, i na oba pobijedio. Nakon ovih turnira nastavljam s intenzivnim treninzima u Švedskoj, te kako se približava Svjetsko prvenstvo očekujem da će i moja forma ići i dalje uzlaznom putanjom“.

Previous Danas kvalifikaciona utakmica Lige prvaka Sarajevo – Celtic
Next Najmlađi Srebreničani pišu koliko vole Srebrenicu, svoj jezik i Bosnu

Bajević: Ponosan sam i veliko mi je zadovoljstvo što ću imati priliku da reprezentaciju odvedem na EURO

Na press konferenciji održanoj danas u „Kući fudbala“ u Sarajevu bosanskohercegovačkoj javnosti zvanično su se predstavili novi selektor „A“ reprezentacije BiH Dušan Bajević i njegovi saradnici. Veliki broj predstavnika medija

Zmajevi otputovali, sutra igraju prijateljsku utakmicu sa Turskom

Seniorska nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine otputovala je u Tursku, gdje će sutra u gradu Rize igrati prijateljski meč protiv selekcije te zemlje.

Mesud Pezer s 21,06 metara pobijedio u bacanju kugle na 13. atletskom mitingu “Zenica 2022”

Bosanskohercegovački olimpijac Mesud Pezer očekivano je trijumfovao u bacanju kugle na 13. međunarodnom atletskom mitingu „Zenica 2022“, a s dužinom od 21,06 metara osvojio je i nagradu za najvredniji rezultat