Gradska banja na Musali otvorena je 3. juna 1914. godine i ubraja se medu najznačajnija arhitektonska ostvarenja Mostara.
Mnoge Mostarce za „gradsko kupatilo“ vežu lijepa sjećanja iz mladosti, a mlađe generacije imaju priliku stvarati svoje uspomene u obnovljenom interijeru Banje.
Izvor: Agencije











