Najavljivani fudbalski susret Rusije i Bosne i Hercegovine – prolongiran

Najavljivani fudbalski susret Rusije i Bosne i Hercegovine – prolongiran

Prijateljska utakmica „A“ reprezentacija Bosne i Hercegovine i Rusije koja je trebala biti odigrana 19. novembra u Sankt Peterburgu neće biti odigrana u tom terminu.

Na današnjoj sjednici Izvršnog odbora Nogometnog/Fudbalskog saveza BiH, utakmica koja je planirana za 19. novembar je odložena. Predsjednik NS/FS BiH, gdin. Vico Zeljković je konstatovao da se odigravanje ove prijateljske utakmice prolongira za neki naredni termin, saopćeno je iz Saveza.

Podsjećamo kako je najavljeni meč izazvao brojne kontroverze i negodovanja javnosti, kao i pojedinih reprezentativaca. A ugovorenim mečom samome predsjedniku Rusije ranije se hvalio M. Dodik, član Predsjedništva Bosne i Hercegovine.

Previous Sarajevo oživljava i promovira tradiciju korištenja javnih česmi
Next Godišnjica prve Gazi Husrev-begove vakufname

You might also like

SPORT

Bosna i Hercegovina danas igra prijateljsku utakmicu sa Crnom Gorom

  Najbolji fudbaleri Bosne i Hercegovine večeras će odigrati prijateljski meč protiv selekcije Crne Gore, a na toj utakmici od dresa reprezentacije oprostit će se nekadašnji reprezentativci Vedad Ibišević, Emir

SPORT

Rusija pala u Skenderiji – Pobjeda bosanskih košarkaša u kvalifikacijama za SP

  Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine zabilježila je vrijednu pobjedu na početku kvalifikacija za SP. Izabranici Duška Vujoševića pobijedili su favorizovanu Rusiju u sarajevskoj dvorani Mirza Delibašić -KSC Skenderija. Prvo

SPORT

Plivač Jovan Lekić presretan nakon osvajanja dvije medalje na Evropskom juniorskom prvenstvu

Plivač Jovan Lekić (17) iz Akademskog plivačkog kluba 22. april iz Banjaluke presretan je i prezadvoljan jer je uspio ostvariti uspjeh na Evropskom juniorskom prvenstvu koje je održano u Rimu