Naši odbojkaši u finalu Evropskog prvenstva!

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci plasirale se u finale kontinentalnog takmičenja nakon današnje pobjede nad Ukrajinom.

Naši zlatni odbojkaši u lovu su na svoju desetu titulu prvaka Evrope.

Na prvenstvu u Budimpešti s maksimalnim učinkom prošli su grupu, potom četvrtfinale protiv Latvije, te upravo završeno polufinale, koje su također dobili s 3:0 u setovima.

(MiruhBosne)

Previous Bosanska firma 'Derubis yachts' kreće u serijsku prizvodnju - svakih 20 dana jedan brod
Next Mahirov rasadnik ukrasnog drveća prostire se na površini od 18 dunuma

Bosna i Hercegovina osvojila srebrnu medalju na SP u sjedećoj odbojci

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci poražena je večeras od selekcije Irana sa 3:0 u setovima u finalu Svjetskog prvenstva u Sarajevu. Iranci su osvojili osmu titulu svjetskog prvaka,

Edin Džeko – najbolji napadač Evrope!

Bosanskohercegovački fudbalski reprezentativac Edin Džeko postigao je dva gola u susretu Rome i Fiorentine. Roma je pobijedila s visokih 4:0 i ponovo došla do druge pozicije italijanskog prvenstva. Nama je

Kako je Lana isplivala za prvu medalju naše države u plivanju na SP

Lana Pudar, treće mjesto na seniorskom prvenstvu svijeta u Abu Dhabiu u disciplini 200m delfin, sa novim juniorskim rekordom Evrope u vremenu 02:04.88. Nakon što je osvojila srebro i prvu