Nedžad Husić imao zapažen nastup na Olimpijskim igrama

Na Olimpijskim igrama u Tokiju bosanski taekwondoista Nedžad Husić ostvario je najbolji rezultat u historiji naše države, osvajanjem petog mjesta.

Husić (19) u borbi za bronzanu medalju na Olimpijskim igarama u Tokiju u kategoriji do 68 kilograma izgubio je od turskog predstavnika Hakana Recbera s 13:22.

Uprkos dobrim nastupima, mladi bosanski taekwondoista tako nije uspio osvojiti bronzanu medalju na Olimpijskim igrama.

Husić je član Teakwondo kluba Novi Grad i višestruki je državni prvak Bosne i Hercegovine.

Izvor: Agencije

Previous Vlast u RS ovakvom reakcijom zapravo pokazuje da je genocid duboko utkan u taj entitet
Next Dragan Milovanović i Emil Tiro pobjednici skokova sa Starog mosta

Ponajbolji igrač kluba kojeg je kupio Ibrahimović: Nisam Hrvat, ja sam Bosanac

Ponajbolji igrač Hammarbyja, kluba kojeg je jutros kupio Zlatan Ibrahimović, švedski veznjak bosanskih korijena Darijan Bojanić (24), javio nam se na tečnom bosanskom i ispričao što se događalo iza kulisa

Amel Tuka oborio lični rekord u disciplini 400 metara na atletskom mitingu u Centru “Safet Zajko”

Najbolji bh. atletičar Amel Tuka osvojio je prvo mjesto u utrci na 400 metara na atletskom mitingu, koji je jučer održan na atletskoj stazi u Centru „Safet Zajko“, a u

Košarkaši Bosne i Hercegovine pobijedili Kineze

Seniorska košarkaška rerezentacija Bosne i Hercegovine savladala je danas selekciju Kine i tako stigla do šeste pobjede u sedam susreta, koliko je naš tim odigrao do sada u Kini. Konačan