Nove zlatne medalje i rekordi Sejfe Šehovića

U Chicagu, na Svjetskom prvenstvu u powerliftingu i deadliftu naš Sejfo Šehović je osvojio zlatne medalje i pehar za relativno prvo mjesto.

Šehović je oborio novi svjetski rekord, prvo mjesto sa podignutim 252,5kg i relativno prvo mjesto.

“U Chicagu sam podigao 260 kg, ali sudije presudile 2:1, tako da ću to morati potvrditi, ako Bog da”, napisao je Šehović.

Ovaj Sarajlija je višestruki svjetski i evropski prvak u powerliftingu i bench pressu, a do sada je osvojio preko 70 medalja na međunarodnim takmičenjima.

Previous Treskavica - najljepša planina Balkana (VIDEO)
Next Skaka: Bistrička stanica vraća se građanima Sarajeva (VIDEO)

Veliko finale Cliff Divinga u Mostaru (Video)

Ono što se danas moglo vidjeti na Starom mostu izgledalo je kao najava uzbudljivog finala sutra, u kojem se mogu očekivati spektakularni skokovi i neizvjesnost do samog kraja, izvještava redbull.com

Zmajice odradile trening u Skoplju

Ženska košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras je odradila trening u Skoplju pred sutrašnju utakmicu protiv domaće selekcije u sklopu drugog kola kvalifikacija za Eurobasket 2023. Treniralo je svih 12

Karatistkinja iz Cazina osvajačica Svjetskog kupa

Ajla Mahmutović, sedamnaestogodišnja karatistkinja iz Cazina osvojila je prvo mjesto na takmičenju World Youth Cup koji se ove godine održao u hrvatskom Umagu. Ovo najveće karate prvenstvo okupilo je samo