Pehlivanović juniorski prvak Evrope u bilijaru

Sanjin Pehlivanović osvojio je titulu juniorskog prvaka Evrope u bilijaru U-19 na prvenstvu za mlade u holandskom gradu Veldhovenu.

Pehlivanović je bio najbolji u disciplini “10”, nakon pobjede u finalu protiv Španca Jonasa Souta sa 7:3.

Pehlivanović je prvenstvo počeo porazom protiv Rusa Dmitriija Shkudova, ali je potom pobjeđivao sve protivnike redom i plasirao se u finale.

Jučer je bio uspješan i Ajdin Piknjač koji je u kadetskoj konkurenciji donio Bosni i Hercegovini bronzanu medalju koju je i ranije osvojio u disciplini “14”.

Previous Više od 400 učesnika na Una regati (VIDEO)
Next Iz rodnog New Yorka u Mostar - priča mlade Azre Tanović

Argentina u finalu Mundijala – Messi i društvo ugasili ‘vatrene’

Reprezentacija Argentine prvi je finalista Svjetskog fudbalskog prvenstva koje se igra u Državi Katar. Argentinci su s lahkoćom savladali finalistu prošlog Mundijala, selekciju Hrvatske – 3:0. Strijelci za dvostrukog svjetskog

Kvalifikacije za EP: Pobjeda bosanskih košarkaša u Latviji!

Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine pobjedom je otvorila kvalifikacije za naredno Evropsko prvenstvo. Bilo je 62:61 za bosanske Zmajeve. Naši košarkaši nadigrali su Latviju u gostima u jednoj izjednačenoj igri

Halilhodžić: Ovo je nekorektno prema Kodri, neću biti selektor Bosne i Hercegovine

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine je danas bez selektora, pošto je Komitet za hitnost N/FS BiH odbio osvojiti izvještaj dosadašnjeg selektora Mehe Kodre, koji je vodio našu najbolju selekciju samo