Pezer oborio rekord mitinga u Beogradu

Na atletskom takmičenju „Serbian Open Indoor Meeting“ koje je danas, 20. februara održano u glavnom gradu Srbije, Beogradu, u disciplini bacanje kugle nastupio je i Mesud Pezer.

Balkanski rekorder je danas kuglu bacio na dužinu od 20,99 m i s tim rezultatom oborio rekord mitinga, a ujedno i zauzeo prvo mjesto na ovom atletskom takmičenju.

„Ovaj današnji rezultat mi daje puno morala i snage da se narednih desetak dana što bolje pripremim za nastup na Evropskom atletskom prvenstvu u Glasgowu koje me očekuje početkom marta.“

Previous Mladi Hercegovci vraćaju se kući iz Hrvatske, Austrije.. i pokreću biznise (Video)
Next Sinoć u Rimu svečano otvorena monumentalna izložba Safeta Zeca naslovljena "EXODUS"

Zukanović: Odrastao sam s Džekom, Džeko poručio ‘dobrodošao u porodicu’…

Ervin Zukanović glavna je tema navijača i medija koji prate popularni fudbalski klub iz glavnog grada Italije – AS Roma. Roma koja je odlično krenula u novu sezonu a potom

SP “Katar 2022”: Hrvatska savladala Maroko i osvojila treće mjesto

Fudbalska reprezentacija Hrvatske osvojila je bronzanu medalju na Svjetskom prvenstvu u Kataru, nakon što je danas u meču za treće mjesto slavila protiv selekcije Maroka rezultatom 2:1. Hrvatska je tako

Ismail Barlov četvrti na Svjetskom seniorskom prvenstvu u Manchesteru

Paraplivač Ismail Barlov osvojio je 4. mjesto na Svjetskom seniorskom prvenstvu u Manchesteru. Takmičar Plivačkog kluba SPID iz Sarajeva izborio je finale u disciplini 50 metara prsno u klasi SB2.