Pobijedili i Hrvatsku: Mini fudbal reprezentacija Bosne i Hercegovine izborila plasman u četvrtfinale Eura (Video)

Mini fudbal reprezentacija Bosne i Hercegovine plasirala se u četvrtinu finala Evropskog prvenstva nakon što je večeras sa 2:0 savladala Hrvatsku. Ranije su Zmajevi istim rezultatom porazili i Srbiju.

Do trijumfa naša reprezentacija stigla je zahvaljujući golovima Robertla Đotle u 18. i Marina Jukića u 39. minuti utakmice.

Selekcija naše domovine tako se plasirala među osam najboljih timova Starog kontinenta, a protivnik u četvrtfinalu bit će im domaća reprezentacija Češke.

(Faktor/MiruhBosne)

Previous Islamska zajednica zbog političkih opstrukcija još nema ugovor s državom
Next TRZ Hadžići: Uskoro proizvodnja prvog bosanskog ručnog raketnog bacača, model RPG 7

Fantomi odbranili naslov prvaka Evrope

Sjajne vijesti dolaze nam iz Njemačke. Odbojkaški klub invalida Fantomi odbranili su naslov prvaka Evrope. Oni su u finalu pobijedili ekipu Drezdena sa 3:2 u setovima. Da su prvaci Bosne

‘Velež sto godina piše historiju bh. sporta i ponos je domovini’

Premijer Federacije Bosne i Hercegovine Fadil Novalić prisustvovao je svečanoj akademiji u Mostaru upriličenoj povodom obilježavanja 100 godina Fudbalskog kluba “Velež”. Tom prilikom čestitao je klubu i Rođenima. – Svim

Podrška iz susjedstva: Ski-staza na Trebeviću može biti dio Svjetskog kupa

Prvi ljudi zagrebačkog Sljemena i kreatori “Snježne kraljice” Dragutin i Igor Žiljak uputili su gradonačelniku Sarajeva Abdulahu Skaki otvoreno pismo ohrabrenja i ponude savjeta i stručnosti kada je u