Ponovo veliki uspjeh za bosanske karatiste – Bostandžić prvi, Krešić drugi na turniru u Atini

U finalnom meču na Karate 1 Serije A u Atini, Anes Bostandžić zauzeo je prvo mjesto dok je reprezentativni kolega

Sandro Krešić zauzeo drugo mjesto kategoriji borbe seniori + 84 kg.

Emina Sipović zauzela je 5. mjesto na turniru Karate 1 Serije A u Atini u kategoriji borbe seniorke – 61 kg. U borbi za bronzanu medalju zaustavljena je od predstavnice iz Ukrajine.

Velike čestitke na uspjehu našim reprezentativcima.

Previous Ugrožavanje stabilnosti kao srpski politički adut: Dodik je nagradio Putina jer želi pridobiti Zapad za svoju agendu
Next 'SNSD je spreman zauzeti proevropski kurs. Naša stranka ne razmišlja o SDA kao potencijalnom partneru.'

Pobjeda Bosne i Hercegovine nad Hrvatskom za četvrtfinale Eurobasketa

Ženska košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine bilježi svoj historijski uspjeh. Naše košarkašice pobijedile su danas Hrvatsku u zahtjevnoj utakmici za plasman u četvrtinu finala Evropskog prvenstva. Rezultat je bio 80:69.

Bosanski džudisti najuspješniji na European Judo Open Sarajevo 2023.

Nakon zlata Anđele Samardžić prvog dana natjecanja na Evropa Open. Drugoga dana naša sportska heroina Larisa Cerić okitila se zlatnom medaljom. Zlatnu medalju priskrbio je i naš Nikola Pljevaljčić, dok

Reprezentativac Austrije: Bili smo uplašeni pred 20.000 Bosanaca

Reprezentacija Austrije remizirala je sa Bosnom i Hercegovinom u Beču na stadionu Ernst Happel, bilo je 0:0, a Zmajevi su obezbijedili plasman u Ligu A u Ligi nacija. Defanzivac