Home » Remi u Beču, gol Hajrovića (VIDEO)

Remi u Beču, gol Hajrovića (VIDEO)

Mešini Zmajevi pokazali karakter, remi u Beču za povratak samopouzdanja
Početnih 11….

U prijateljskoj fudbalskoj utakmici igranoj na stadionu Ernst-Happel u Beču selekcije Austrije i Bosne i Hercegovine su odigrale neriješeno 1:1.

U prvom poluvremenu domaćin je bio bolji, bolju igru Austrijanci su krunisali golom u 34. minuti. Strijelac je bio Mark Janko.

Odlično otvaramo drugo poluvrijeme. Minut 48., Muhamed Bešić asistira za Izeta Hajrovića koji dobrim udarcem s lijeve strane vrha šesnaesterca pogađa gol domaćina za izjednačenje i radost naših navijača kojih je bilo oko dvadeset hiljada na večeras punom stadionu. Do kraja su naši držali inicijativu ali nije bilo promjene rezultata. Selektor Baždarević je izvršio više izmjena, pružio priliku većini igrača. Vjerujemo da će odabrati najbolje za nastavak kvalifikacija i pohod na Euro u Francusku.