Remi u Beču, gol Hajrovića (VIDEO)

Mešini Zmajevi pokazali karakter, remi u Beču za povratak samopouzdanja

Početnih 11….

U prijateljskoj fudbalskoj utakmici igranoj na stadionu Ernst-Happel u Beču selekcije Austrije i Bosne i Hercegovine su odigrale neriješeno 1:1.

U prvom poluvremenu domaćin je bio bolji, bolju igru Austrijanci su krunisali golom u 34. minuti. Strijelac je bio Mark Janko.

Odlično otvaramo drugo poluvrijeme. Minut 48., Muhamed Bešić asistira za Izeta Hajrovića koji dobrim udarcem s lijeve strane vrha šesnaesterca pogađa gol domaćina za izjednačenje i radost naših navijača kojih je bilo oko dvadeset hiljada na večeras punom stadionu. Do kraja su naši držali inicijativu ali nije bilo promjene rezultata. Selektor Baždarević je izvršio više izmjena, pružio priliku većini igrača. Vjerujemo da će odabrati najbolje za nastavak kvalifikacija i pohod na Euro u Francusku.

Previous Veliko priznanje za Zmaja: Emir Spahić najbolji stoper svijeta u 2015!
Next Reprezentativci nakon utakmice: Bilo je prelijepo, čovjek može samo uživati u ovakvim utakmicama

Predsjednik UEFA-e: Svijet se ovih dana divi rezultatima vaše reprezentacije, Džeki i Pjaniću

Aleksander Čeferin, predsjednik Evropske fudbalske federacije (UEFA) i Elvedin Begić, prvi čovjek Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine danas su svečano otvorili novu zgradu bosanskohercegovačke kuće fudbala u Sarajevu. ”Ovim

Večeras igraju Francuska – Bosna i Hercegovina

Od 20:45 u francuskom Strazburu meč kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo igra domaća selekcija, aktuelni svjetski prvak Francuska, i Bosna i Hercegovina. Sa Francuskom je Bosna i Hercegovina do sada odigrala

Tino Sušić: vjerujemo u dobar rezultat

Transfer iz Hajduka u Genk i dobre igre u članu belgijske Jupiler lige donijele su Tini Svenu Sušiću poziv selektora Mehmeda Baždarevića za mečeve kvalifikacija protiv Belgije i Kipra. Očekivao