Remi u Zenici nakon još jedne drame s Grcima (Video)

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine odigrala je neriješeno u kvalifikacijama za naredno Evropsko prvenstvo. Nakon pobjede nad Armenijom od 2:1 u Sarajevu, u Zenici je večeras bilo 2:2 u susretu s Grčkom.

Sve je krenulo fantastično na Bilinom Polju. Nakon 15 minuta bilo je dva prema ništa za bosansku selekciju. Golove su postigli Višća i Pjanić.

Zmajevi su krenuli silovito i nakon postignutih golova i mogli su voditi s većom razlikom na poluvremenu. Ipak na odmor se otišlo s pomenutih 2:0.

U nastavku pak drama – svojevrsna za susrete s Grcima. Naša igra nije bila na nivou prvog poluvremena, što su iskusni suparnici iskoristili.

Prvo Fortounis iz penala u ’64 smanjaje prednost. Minut poslije Pjanić dobija crveni karton. A Grci do izjednačenja dolaze preko Kolovosa u ’85 minuti.
Umalo od gotovog veresija.
Previous Predsjedništvu predata informacija o aktivnostima SOA-e. Mektić potvrdio novo vrbovanje
Next Presuda Radovanu Karadžiću pobjeda je bosanskog društva!

Lukavčanin Hamza Čajić odbranio titulu prvaka Evrope u karateu!

U Limasolu na Kipru održava se Evropsko prvenstvo za kadete i junioru u karateu na kojem Lukavčanin Hamza Čajić, član KBS “ORKKA” Lukavac, brani titulu prvaka Evrope koju je osvojio

Prije 19 godina Željo se vratio kući, a derbi na Grbavicu (VIDEO)

Prije 19 godina, 2. maja 1996. godine odigrana je prva fudbalska utakmica na stadionu Grbavica, nakon reintegracije (19. mart), i to između dva najpopularnija fudbalska kluba u državi. Željezničar i

Selektor Irfan Smajlagić u rukometnoj Kući slavnih!

U sklopu obilježavanja 30 godina postojanja EHF-a, sinoć su u Beču objavljena imena rukometnih velikana koji su primljeni u Kuću slavnih, a među njima je i selektor našeg nacionalnog tima!